Mogami Kyoko se mohla udřít, aby svému zlatíčku - populárnímu japonskému idolu Fuwa Shotarovi -zajistila klid na jeho práci. Vařila, prala, uklízela mu, měla dvě práce, aby utáhla nájem jejich předraženého luxusního bytu. Ale dělala to ráda, vždyť její Sho-chan ji přece tak potřebuje, sám to povídal. Ano, Shotaro Kyoko potřeboval, ale leda jako sílu do domácnosti. Když se to Kyoko dozvěděla, extrémně se vytočila. Tohle mu dá sežrat! Ale jediná cesta jak porazit populární hvězdu je stát se populární hvězdou sama. Kyoko neváhala a rozhodla se vstoupit do showbyznysu, ale ouha. Cesta na výsluní, a hlavně za pomstou, bude poněkud složitější, než si na začátku představovala.

Toto komediální anime vzniklo podle velmi populární mangy Yoshiki Nakamura. Zaujme především hrdinkou netypickou pro tento žánr. Kyoko není žádný „otloukánek“, je to rázná odhodlaná dívčina, okolo které ve chvílích nejvyššího vzteku létají ďáblíci děsící všechny okolo, což je u shoujo anime spíše výjimka. (Beldaran)

Subjektiv

Abych náhodou někoho neodradil od potenciálně dobrého seriálu, předem raději upozorňuji, že hodnocení na ANN je oproti tomu mému značně pozitivní. Hlavní hrdinka tohoto seriálu je zneužitá holčina, která pro svůj idol, celebritu-floutka, udělá první poslední, aby byla odkopnuta. To v ní probudí obrovskou touhu po pomstě, již si představuje tak, že ona sama se stane arcicelebritou, díky čemuž si floutek uvědomí, co ztratil, leč bude pro něj již pozdě litovat... To zní sice skoro až polooriginálně, jenže... ono v podstatě jde o harémovku. Hloupé to je tak, jak průměrné harémovky bývají, snad i o něco víc a co hůř, krásné dívky byly nahrazeny metrosexuálními panáky. V seriálu se strašlivě ječí, nadužívá se superdeformací a je tu plno trapných vtípků. ()

T2

Občas sa tu našlo niečo čo pobavilo a prevažne ide o dosť trápne vtípky a dej čo až tak nepoteší, pre svoju umelosť. /40%/ (videl na festivale Comics Salon 2009) ()

Martinibaby

Asi se nikdy nesmířím s tím, že Japonci jdou na všechno tak trochu jinak, že radši tiše trpí než aby otevřeli pusu a byli šťastní, že všichni jednají naprosto ujetě a nelogicky, ale konec konců o tom to je, to je život. Skip Beat! mě ale jako poněkud neklasická, neukončená a trochu slapsticková romantika velmi mile překvapilo a byť mi jistá repetitivnost v příběhu malinko lezla na nervy, našlo se taky nespočet nádherně vtipných a kouzelně skutečných momentů, které mě k seriálu bez problémů na pár dní přibily. ()

Terezinka198

Jop, klišé seriál naplněný slapstick humorem, starý už pár let. A díky koroně jsem měla konečně čas se na něj podívat. (Díky, korona-chan, teď ještě zničit zbývající zkoušky nebo úkoly, pak by to bylo perfektní! Žertuji.) Je to tak hloupé, až je to vtipné. Nebo mi to báječně sedlo. Hlavní hrdinka je tak tvrdohlavá (jak, už je v tomto žánru zvykem) a neústupná, ale zároveň zábavná. A ty její malé verzičky v podobě anděla nebo ďábla byly taky super. A opakování některých událostí? Welp, jsou to herci, co byste po nich ještě chtěli. Za mě příjemná komedie z prostředí herců s příchutí trpké pomsty. 8,5/10 ()

Zíza

Ale jo bavila jsem se, ale jo příběh dával smyl, dialogy taky. Možná sem tam nějaké to klišé, ale čert to vem, je to dobrý, jenomže ten "super" konec to všechno pohřbil... Tak manga ještě vychází, je tedy možné, že kdyby vyšlo pokračování, zvedla bych své hodnocení. Koukněte se, proč ne, ale pokud vás zajímá, co dál, budete si muset otevřít mangu zhruba na nějakém tom 67. díle. Lepší 3* a modlím se, aby vyšlo pokračování. Po roce od 1. zhlédnutí: Musím dodat, že některé díly jsem viděla tak už 5x, protože mě fakt baví, některé části (například, když si Kjóko zraní nohu a hraje) jsou prostě skvělé. A když se na to díváte ve více lidech (potom co už jste to viděli), je to ještě větší zábava (Šóovo "sašiburi" v první díle je prostě "naše poznávací hláška" - zaručený úsměv :D). Takže i když je to šódžo, člověk se baví a není nucen kroutit hlavou nad hrdinčinou tupostí (ne, že by občas Kjóko nebyla natvrdlá, ale není jako ostatní šódžo hrdinky, které mě svojí hloupostí vytáčí na maximální obrátky ;-)). Relaxační anime. A mangu čtu, některé části také několikrát :-D Takže jsem zvedla hodnocení na 4 ;-) ()