Vysokoškolská komedie plná večírků, sexu a intrik.
Lana Stevensová je svůdná vysokoškolačka. Na koleji bydlí s partou dívek a společně pořádají divoké večírky. Její největší starostí teď je, aby našla tu nejlepší spolubydlící. Vybere si Katie, ale ta záhy začne Lanu nutit k divným závazkům. Lana se rozhodne, že společně s nejlepšími kamarádkami Mei a Zoey, připraví pro Katie noc hrůzy na večírku zvaném „Chlastej dokud nepadneš“. Ráno je však nalezena mrtvá dívka a tři nejlepší kamarádky se rázem stávají hlavními podezřelými. Bude jim stačit jejich a svůdnost k tomu, aby policii přesvědčily o své nevině? (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Kdybych měl vyhlásit osobní žebříček filmů, na které jsem se vydržel koukat nejkratší dobu, tohle by s přehledem vyhrálo, vydržel jsem zhruba 5 a půl minuty. Dál už to prostě nešlo. Něco tak každou vteřinou odpudivého jsem ještě neviděl. Ty herečky musely někomu provést něco opravdu odporně hnusného, že byly takto potrestány. A nebo prostě jen hrály samy sebe. Jiné vysvětlení neakceptuji. A to mám dementní věci s nízkým hodnocením zpravidla rád. Ale tohle prostě není ani parodie těch charakterů, které ve filmu vystupují, tohle je čisté zlo. Nejen proto, že jsem viděl jen kousek, tohle je prostě nehodnotitelné. ()

megan017 odpad!

Neuvěřitelně povrchní komedie, která by měla tlustým pubertačkám býti zakázana. Děj je předvídatelný a nenáročný...Kriminálka v růžovém oblečku o bandě tupých holek(ovšem vysokoškočky :-O), které se ujmou hledání vraha, který je předem jasný každému, jen ony v tom vidí záhadu. Chudák Katie..Je divné, že v tomto filmu spravedlnost vítězí hodně křečovitým dojmem. Trochu morální rozepře. Byl vrah opravdu záporákem filmu? Jak já doufala, že jim podřeže krky. Na to, že je to komedie to není nijak zábavné, takže asi tak. Vyflusanej odpad jak vyšitej. ()

Mahalik odpad!

"Promiň Lano, jak jsem tě mohla obviňit z vraždy..vždyť to skoro narušilo naše přátelství!" Nadutí kluci a 4O holek "Ahoj Barbie!" se mají rádi. Proč? Protože podstoupili hromadnou transplantaci mozků se slevou (4O a jeden zdarma!). Všem velí naprosto tupá Haylie Duff, kterou vlastně Barbie život nebaví ("Chci taky jednou žít. Chodit v teplákách, aniž by se mi lidi smáli") a navíc na jejím úchvatným večírku, který by klidně mohl nést název- Semeno a pivo na počkání-, zabijí nevinnou holku. Holky jdou za katr a lži jim lítaj od pusy jakoby se nechumelilo.__ Nasrat! S klidnou hlavou pravím: Nejhorší film ever! Dalo by se to brát jako parodie na pubertální hovado-šampóny, jenže to by se musela najít špetka...jak je to slovo...ano...humoru. Ten film je úplně pitomej a nemotornej. Když k tomu připočtu růžovou barvu, ze které se mi udělal duhový zákal, nemůžu jinak, než napařit odpad!, ač to nedělám často. Režisér Rothberg evidentně dluží Paris Hilton nějakou pětku, jiný důvod vzniku Protivných svůdných holek totiž nevidím... ()

multi.V odpad!

Pokud se rozhodne Irving Rothberg že natočí nějaký další film vezmu si kameru a začnu točit filmy také. To co zde předvedl je obrovsky ubohý kus levného šitu, který jsem za posledních 8 let viděl. Nechápu jak někdo může natočit takovou blbost a nechápu někoho kdo v tomhle filmu chtěl hrát. Vím že peníze dělají hodně, ale dělat zde přítele Lany Stevensové bych musel jedině při neustálém přísunu pervitinu. ()

Vabr odpad!

Jasný odpádek už od první minuty. Herci levní a na jedno použití už od pohledu, nepochopil jsem, jaký výsledek tvůrci očekávali, když skoro naprosto všecko bylo točeno v interiéru domu tou stejnavou kamerou. Děs, hrůza! Postavy jsou ploché jak 1D postavičky a nefungují ani jako parodie na profláklé filmové charaktery. Ptáte se na příběh? No takový, co tu byl, uvidíte v každým high school filmu jako postranní příběh a ne jako hlavní náplň filmu jako tomu bylo v tomto případě! Je velmi tragické, že i s takto ušmudlaným příběhem nedokázali ani zabavit na prachbídných 77 minut. Komedie? Ne ne, tady se nezasmějete ani jednou, protože vtipy opravdu nefungují. Vtipná byla asi tak líbačka lesbiček, toť vše. Prostě celkově nuda o hovně, brácha s babičkou pochopitelně usnuli, nedivím se jim. Vyhodnocení: Raději protivný sprostý holky ()

• Ve scéně, kdy se Zoey (Madeline Zima), Mei (Monica Lo) a Lana (Haylie Duff) vrací z policejní stanice a vystupují před domem, je možné vidět, že má Zoey vlasy krepaté a rozcuchané. Při vstupu do obýváku jsou však upravené a nakulmované. (Tessx)
  • Haylie Duff nosila během natáčení paruku. (maluti)