Téměř dvacet let po děsivých událostech z Pulsu 2 chodí mrtví, kteří do našeho světa pronikli elektronickými přístroji, stále ještě po zemi. Z Justine, vychované lidskými uprchlíky v odlehlém kempu bez techniky, je už sedmnáctiletá dívka a sní si o světě, jehož se museli vzdát. Když ji opuštěný laptop spojí s tajemným volajícím, dá v sázku vše, jen aby viděla cokoliv ze zakázaného města. Vrátil se do něj život? Puls 3, děsivější než jeho předchůdci, je intenzivním a šokujícím zakončením celé trilogie. (oficiálny text distribútora)

cariada

Tahle serie je celkem povedená. A třetí díl se zdál velice pěkný hlavně první polovina, kdy (krásná) Justin putuje krajinou do města je skvělá. Pak jako by tomu docházel dech, přesto je to pěkná podívaná, čekal jsem to mnohem horší vzhledem k hodnocení. Ps-kde vzala Justin mobil? Nák mě to asi uniklo, ale našla jen notebook. ()

SeanLSD

Naši predkovia vedeli s mŕtvymi nažívať v mieri. To už, zdá sa, neplatí... Z toho počítača šla skutočná hrôza. A potom zase naozajstné kúzlo. Opäť opojná moc technológie. Keď dlho pozeráš do priepasti, začne priepasť pozerať do teba. Veľmi tiesnivá atmosféra, a potom to zvláštne prevracanie strán a nešťastne uponáhľaný záver. Ako deň predtým u dvojky rozcítený a dojatý, deň nato znepokojený a donútený rozmýšľať. ( PS: Technické nedostatky badateľné už aj pre mňa, atmosféra v poriadku, bohužiaľ logika zlyháva na celej čiare. Prečo vlastne mŕtvi už nevysávajú živých, ale niektorých predsa, to sa divák vôbec nedozvie. Hm, možno na hranici smrti funguje logika inakšie. Osobne mi uniklo aj to, vďaka čomu sa pulzujúci Adam vlastne znovu zhmotnil, a potom, vo výbuchu, zase naopak.) ()

Terva

CITÁT - Začátek......konce.......... Posouváme se o sedm let dopředu. Justin je již sedmnáct let a žije v relativním bezpečí uprchlického tábora. Sedm let ji do hlavy cpou, jak jsou telefony a tablety nebezpečné a jak zničily život na Zemi. Stejně tomu nevěří, bere svůj tablet a odchází z tábora, aby našla jakéhosi Adama, který žije ve městě. Už jen tento čin je nepochopitelný, ale ve finále má svůj důvod. CITÁT - Žádné světlo není........ Příběh je smysluplnější než dvojka. PS - Na konci závěrečných titulků je ještě malý dovětek. ()

AlistairMir

Trilogie Pulsu moc oblíbená není (až na první díl) no já ale mám Pulsy rád a klidně bych byl i pro další díl(y). Trojka navazuje na dvojku po sedmi letech a i když už to přeci jen není tak dobré, tak pořád za mě silnej nadprůměr. Scéna kdy je hrdinka v chatě u staršího černocha a padne večer...no asi bych na jejím místě v klidu nespal. Atmosféra opět znepokojivá, pro milovníky zvířat dostane vedlejší štěk ve filmu hafan takže co více si přát. Snad jen ten další díl prosím. ()

Hellknight12

Ukončenie trilógie je dosť smutné. Príbeh pokračuje pár rokov po skončení druhého filmu. Za mňa najslabší scenár a veľmi zlá voľba hercov. Herci sa snažia hrať svoje úlohy čo najlepšie ale bohužiaľ poriadne tu nie je čo hrať. Koniec bol akože happy end, ktorý sa mi vôbec nepáči. Film odporúčam len ľuďom, ktorý videli predchádzajúci film a zaujíma ich dokončenie príbehu. Ak film neuvidíte nič sa nedeje. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

• Natáčelo se v americkém státě Louisiana. (Terva)