Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

Hitman_47

Náhodou... jedna z (opravdu) mála novodobých projektů Stevena, na které se dá koukat :) Jo, Seagal i tady přehrává.. i když tu nemá nikoho hrát. A je opravdu komické sledovat Seagala, jak radí odborníkům, jak mají dělat svou práci. Teď druhá sérka je opravdu našlapaná a dost přitvrdila narozdíl od první... takže já mám jasno! ()

korbitch22

valící se marmeládová kobliha,v obleku policisty,radí nugátovejm koblihám v oblekách polictů,jak maj střílet a při lehkém klusu nedostat srdeční zástavu.steven se vychvaluje do nebes,tvrdí jak celej život trénoval všechno možné a tak nějak ale zapomína,že se zněj stalo tupé,namachrované prase.stále nechápu,co to stim člověkem proboha stalo.jak tělesně,tak i psychicky.Stejně ho ale furt někde v koutku srdce mám rád. ()

Martin741

Cestny predseda MSKH /Miestneho Spolku Katastrofalnych Hercov/ Pista Sumo Sadlo Seagal nam tentokrat predstavil serial z ulic New Orleansu. Seagale, Seagale toto si si mohol fakt odpustit. To si este stale myslis, ze sa udeje tvoj kambek? Uz si mal davno odpocivat na dochodku, lebo Pista, uz par rokov patris do muzea. Rezia katastrofalna, po hereckych vykonoch tu niet ani chyru, no a scenar , tak ten je retardovany. Ale uplne retardovany. 5 % ()

Reverger odpad!

Steven Seagal jako muž zákona, vtip? Co se stane, když narvete starýho buřta do uniformy, který už není ničím zajímavý, ani vás už nedokáže zaujmout a pak to dá do formy seriálu? Který taky stojí za velký...? Víte co Vám z toho vyleze – Steve Šakal v policejní uniformě. Jen tak dál, podkopej si ještě víc svoji už tak dost zdrcenou hereckou dráhu. ()

Piri

Zaujímavé, ale stále s opakujúcim sa dejom. Žasnem, ako môžu byť americkí policajti tak tuční a starí, tí by sa asi veľmi ťažko rozbehli za nejakým zločincom, asi počítajú, že každý sa bude naháňať iba autami ;) Asi aj naši policajti takto priberú, keď sa budú iba vyvážať... sila toto. Je načase pre USA, aby sa definitívne zbavili zbraní. Pozitívne na tom je komunitná činnosť, presne to čo sa má robiť, policajti slúžia občanom a majú ich poznať. ()

• Kromě herce Stevena Seagala se v pořadu objevují také policisté Johnny Fortunato, Newell Normand a Larry Dyess. (ssfan)
  • Místo natáčení: Jefferson Parish, New Orleans, stát Louisiana. (ssfan)
  • Úvodní epizoda s názvem The Way of the Gun vytvořila americké stanici A&E TV rekord ve sledovanosti vlastní televizní série - 3,4 milionu diváků. (ssfan)