Série vražd má jedno společné – skvělý styl
Andrew Cunanan je okouzlující a inteligentní mladík. Ve svých 21 letech ovládá sedm jazyků a je chodící encyklopedií módních značek. Andrewa zkrátka nemůže nic vykolejit.
Něco v něm ale doutná. Náhlá exploze nastartuje osmidenní vražednou horečku, která začíná zabitím jeho přítele v Minnesotě a končí „zločinem století“. (DVD Edice)

Gavin87

Elaborát na téma, kam člověka může dovést neotřesitelné lpění na vlastní fyzické dokonalosti? Jelikož se jedná o film, který je věrným vyobrazením příběhu, který se opravdu stal a nikterak tedy výmyslem feminního scénáristy, je zcela zřejmé, že zdejší - leckdy i homofobní - názory jsou vyjádřením absolutní konvenčnosti početného osazenstva čsfd. Přátelé, pusťte si raději Terminátora a prožívejte své soukromé štěstí. ()

jefff

No co to do háje bylo? To byla neuvěřitelná kravina. Kromě naprosto příšerný kamery, herců neherců, nulového nápadu a jeho mizernému zpracování je celkově příběh filmu horší než zírání do vyplé televize. Odpad jsem nedal z jediného důvodu, jediné co na Smrt má svůj styl nelze zkritizovat je celkem dobrý spád a i přes výše zmíněné nedostatky jsem vydržel koukat až do konce. Přesto vás varuji! Ruce pryč!!! ()