Škwor 5

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2008

První DVD kapely Škwor vyšlo 29. září 2008 společně s albem "5". DVD obsahuje koncert sestříhaný z vystoupení na Rockfestu Bohušovice 14. července 2007, Benátská noc Malá Skála 27. července 2007 a 26. července 2008 a Tour Loutky Plzeň - Šeříkova 23. listopadu 2007. Kromě koncertu obsahuje i sbírku videoklipů a více jak 14 minut rozhovorů.

Seznam skladeb:  Vyvolenej

Křídla
Střepy
Sympaťák (gogos)

gogos

Hodně vyvedené DVD. Ačkoliv kapelu Škwor moc nemusím, na tomto disku mě nadchla. Sbírka výborných klipů, hodně vydařený sestřih koncertu a špičkové rozhovory. Litovat snad můžeme pouze délky koncertu, který je nějakých 45 minut... ()

Lukin413

Zvuk je příliš upravený ve studiu, dvd neprospívá ani natáčení na více místech (střídání světlo/noc bije dost do očí). Jinak ale jde o důstojný bonus k novému albu. 50% ()

GASTON73

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Vyvolenej (Tomáš Kmec/Petr Hrdlička) 2. Může se stát (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 3. Nábor (Tomáš Kmec/Petr Hrdlička) 4. Splín (Tomáš Kmec/Petr Hrdlička) 5. Už je takovej (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 6. Střepy (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 7. Amerika (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 8. Mý slzy neuvidíš (Tomáš Kmec, Leo Holan/Petr Hrdlička) 9. Sympaťák (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 10. Křídla (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) 11. Milion (Tomáš Kmec/Petr Hrdlička) 12. Sraž nás na kolena (Roland Orzabal/Petr Hrdlička) 13. Duše (outro) (Leo Holan/Petr Hrdlička) VIDEOKLIPY Mý slzy neuvidíš (Tomáš Kmec, Leo Holan/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2002) Sraž nás na kolena (Roland Orzabal/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2004) Utíkám (Tomáš Kmec/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2004) Amerika (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2005) Křídla (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2005) Střepy (Tomáš Kmec, Leo Holan/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2007) Sympaťák (Petr Hrdlička/Petr Hrdlička) (Warner Music Czech Republic s.r.o. 2007) ()