Telo ako dôkaz

• Česko Tělo jako důkaz (viac)

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

McGuffin

Tělo jako důkaz, Body of Evidence napsal Brad Mirman. Vyšetřování vraždy skončí zjištěním, že bylo špatně. Ale na nápravu už není čas, tak šup, zkratka, konec a titulky a vzpomínka na zbytečnou hodinu a půl lichého pátrání. A pakže prý nejde unudit k smrti. https://www.macguffin.cz/ ()

Martin741 odpad!

"Film je katastrofalny, ja som vsak v nom bola skvela" - slova Queen of Pop Madonny. Po uspechu brilantneho Zakladniho Instinktu so Sharon Kamen si ista americka spevacka /Madonna/ zrejme v pohodli svojho gauca povedala, ze ked to slo Sharon Kamen, tak preco jej nie? A tak angazovala par nesympatickych a neschopnych kreatur, aby jej s filmom pomohli. Individuum, co sedelo na reziserskej stolicke, drzalo kameru asi prvykrat v zivote, lebo taky amaterizmus sa len tak lahko nevidi. Madonnine pokusy vo filme su permanentna katastrofa, jej to ale nevyhovori nik, ona je priehladna osoba a hrat nevie /v zivote nevedela, o vysinach takej Glorie Swanson moze len snivat, rovnako ako aj o jej talente/. Joe Mantegna mi nehovori absolutne vobec nic, ako vlastne cele herecke osadenstvo /az na tu spominanu Madonnu/. 0 % ()

Anderton

Madonna to so svojou snahou o všestrannosť kedysi dosť preháňala a v tomto jej výrazne sexuálne ladenom období to asi nemohlo vyvrcholiť inak, ako "erotickým" trilerom. Samozrejme ťažko predvídateľným a u divákov absolútne nepochopeným. Ale ono ani nebolo čo pochopiť. Len ma prekvapuje niekoľko hviezdnejšich mien vo vedľajších úlohách. V 15 rokoch sa na to ale celkom dalo pozerať. ()

mira.l

Ačkoliv podobnost se Základním instinktem asi nebude čistě náhodná a Madonna na výkon Sharon Stone nedosáhla, myslím si, že to až tak špatné nebylo, a skoro bych řek, že tu nejedna větší blbost má lepší hodnocení... Mě se to vcelku líbilo, hodnotím slušným průměrem tak na 65%. Madonna tu roli zase až tak špatně nezahrála a vyššímu hodnocení tu zřejmě stojí v cestě jakési "automatické" hodnocení "Film s Madonnou = bída, až nekoukatelný brak", které má spousta lidí obecně zažité. ()

Jara.Cimrman.jr

"Je možný někoho ušoustat k smrti?" Já tedy doufám, že to možné je a pokud by se mi to mělo ve 130-ti letech stát, tak proti tomuto způsobu smrti nevznáším žádnou námitku. Mně se vlastně tento návod, jak se prošoustat do závěti docela líbil a trocha erotiky tomu rozhodně neublížila. Zejména mě pobavila chvíle, kdy se pan advokát obsloužil na své spoutané klientce. Ovšem trochu mi vadilo, že je ten případ ve své překombinovanosti průhledný jak standardní sex - dovnitř, ven, dovnitř, ven. A já mám raději něco tajemnějšího. ()

• Madonna získala získaa v roce 1993 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)