Zuzana Bubílková se vrací na obrazovky prostřednictvím Televize Barrandov. Můžete se těšit na osvědčenou školu politické satiry v podobě, která oslovuje diváky napříč generacemi. S ironií a nadsázkou nastaví nekompromisní zrcadlo českým politikům. Vedle glosování aktuálních událostí uplynulého týdne si Zuzana Bubílková bude zvát do každého pořadu jednoho hosta, kterého podrobí takřka křížovému výslechu. (oficiálny text distribútora)

rakovnik odpad!

Když slyším, jak Bubílková mluví - a ona opravdu mluvit neumí!!! - je mi špatně. Ona tak divně seká slova, že její věta nezní jako věta ale jako sled výkřiků...a navíc, to co říká, se u nás s odpuštěním označuje jako: "Padají ti z huby ho*na!". Je mi jí líto, že ze sebe ve svém věku dělá šaška. Proboha, ať se na sebe někdy koukne a sbalí to! Humus a trapnost nad trapnost. ()

Amroth666

____ skvělé 4* za ---- Trefné, politicky zvrácené, z politického pohledu znechucené, o to lepší, perfektní vtipy. ---- Naše politika asi už dlouho nedostala nafackováno. Ale jen přišla Zuzana Bubílková, vše je jinak. Respekt a úcta k ní. Spolu s Janem Krausem si jich obou vážím právě kvůli tomu, že se nebojí říct názor v televizi, před kamerami. Takové lidi potřebujeme. ____ Česká politika je v prdeli a vždycky tam bude!!! ____ ()

heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna! ()

SOLOM.

Zuzano Zuzano…měla si tohle opravdu zapotřebí…? Je smutné, že nedokázala pochopit, že tohle její satirické hašteření už prostě nikoho nebaví. Zlaté časy jsou nenávratně pryč, Miloslav Šimek bohužel odešel do hereckého nebe a teď musí s pláčem sledovat, jak jeho bývalá parťačka tvoří jednu smradlavou sračku za druhou a šlape po tom, co společně kdysi vybudovali…Jenže je potřeba se nějak živit a Televize Barrandov je přeci známá tím, že točí a produkuje většinou jen samé sračky… ()

brzozin odpad!

Je vidět, že v dvojici se Šimkem dělala Bobo fakt jen to křoví. Když k tomu připočtu fakt, že její děsně nepříjemný pištivý hlas mně vždycky sral, tak z toho nemůže vyjít žádné jiné hodnocení. Ona se holka tak strašně snaží: Ale vždycky z toho vyleze trapná křečovitost, které musejí pouštět umělý smích. Být to na živo, tak je v divadle hrobové ticho. ()