Réžia:
Renke KornScenár:
Renke KornHrajú:
Kyra Mladeck, Florian Böhm, Oliver Stritzel, Jochen Kolenda, Monika Lundi, Ute Willing, George Meyer-Goll, Franz Rudnick, Hilde Lermann, Claudia Gerhardt, Dagmar Schwarz, Hans Rainer Müller (viac)Hrajú
Kyra Mladeck
Najlepšie filmy:
Denník Anny Frankovej (2016)
Aimee a Jaguár (1999)
Hadí vejce (1977)
Florian Böhm
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ponorka (1981)
Pád Tretej ríše (2004)
Lea (1996)
Jochen Kolenda
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Rivali (2013)
Obvinený (2013) (TV film)
Vedľajšie účinky (2007) (TV film)
Monika Lundi
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Mrtvý potápěč nebere zlato (1974)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Ute Willing
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Krehká krása (2016) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sólo pre klarinet (1998)
George Meyer-Goll
Nemecko
Najlepšie filmy:
Boj tigrov (1988) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Franz Rudnick
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Lacombe Lucien (1974)
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Hilde Lermann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Claudia Gerhardt
Najlepšie filmy:
Nohavice v pozore (2000)
Dagmar Schwarz
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Krídla slávy (1990)
Dáma v zlatom (2015)
Gebirtig (2002)
Hans Rainer Müller
Nemecko
Najlepšie filmy:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Vtipkár Till (2003) - rozprávač
Hepčí (1987) - rozprávač
Thomas Piper
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Mořský vlk (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Všichni mají rádi Willyho Wuffa (1995) (TV film)
Thorwald Lössl
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Claus Brockmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Underworld: Boj v podsvetí (2003)
Vtipkár Till (2003)
Sissi a Yeti (2007)
Klaus Abramowsky
Poľsko
Najlepšie filmy:
Európa Európa (1990)
Bittere Ernte (1985)
Rosa Luxemburgová (1986)
Franz Wacker
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Navzdory osudu (2009) (TV film)