Malá zlodejka sa stiahne do svojho domovského mestečka v Connecticute po tom, ako jeden z jej podfukov nevyšiel a uviazne pri strážení detí - svojej netere a synovca, kým sa ich rodičia nevrátia na Vianoce domov. Väčšinu času trávi vymýšľaním spôsobov, akými by vyrovnala skóre so svojím spolu podvodníkov Clivom, až kým jej atmosféra sviatkov nepomôže dostať svoje priority na správnu cestu. (oficiálny text distribútora)

Shalimar2

Příjemná vánoční komedie se zajímavý tématem mi zpříjemnila večer. Shannen Doherty odvedla v roli zlodějky, která dostala na starosti hlídat svou neteř a synovce, výbornou práci. Hodně jsem se bavila. Příjemný vánoční relax. mohu doporučit všem, kdo mají rádi filmy s vánoční tématikou a také samožřejmě fanouškům Shannen. ()

pankreminek

Docela překvapení, celkem originální námět a dalo se na to koukat, ale abych jenom nechválil, dvojice dětí mě srala pokaždý, když jsem je viděl. ()

ssscream

Jako poobědový vánoční film to není zas až tak špatný (proto nevim, proč jsem se na něj díval 19. dubna, kdy je venku přes dvacet stupňů), ale jinak je to ten typ filmu, u kterýho si říkáte: "Vždyť takhle to přece není možný, takhle by to nikdy nikdo neudělal.", a že si tuhle větu řeknete během filmu hodněkrát. Bohužel mě rozhodily i takové maličkosti jako například když v jednom záběru v noci před vchodem do domu ve vánoční čas!!! je spousta lilií, které čekají na kvetení. Druhý den je mnoho z nich už rozkvetlých a přibližně po pěti minutách děje začně sněžit a je tááááková zima, protože jsou přece Vánoce!!! :D ()

freddy

Pohodový a příjemný vánoční americký film, který nám nabízí exkurzi do života jedné zlodějky a pohled na to, jak tato atraktivní zlodějka slaví Vánoce. Je vidět, že když se chce, dá se vymyslet i neotřelý a originální námět, což je v žánru vánočních filmů něco dosti vzácného a pokud se povede přijít s něčím novým, je to jen a jen dobře, a tento film s něčím novým přišel a překvapivě to docela dobře funguje. Shannen Doherty jako zlodějka trávící Vánoce hlídáním dětí své sestry je prostě úžasná a nelze ji nemilovat, a i díky ní je tenhle film nakonec velice povedenou vánoční záležitostí, kterou stojí za to vidět. Prostředí maloměsta, vánoční výzdoba, zdobení stromečku, koledy, to všechno tento film obsahuje a pokud ho sledujete o Vánocích, tak se jedná skutečně o zajímavý a po všech směrech příjemný filmový zážitek. Já osobně věřím, že jsem tento film neviděl naposledy a že si ho někdy během příštích Vánoc zase s radostí pustím. A co se týče hodnocení, tak je asi z mých předchozích řádků více než patrné, že chválím-li tento film, budu tedy hodnotit nadprůměrně, což také nyní činím. Napsal jsem, že film nepostrádá originalitu a dobrý nápad, a na tom trvám a především díky tomuto faktu nakonec uděluji pro film docela lichotivé čtyři hvězdy. ()