Bývalý voják Fu shání peníze, aby své matce postavil dům. Když zabiják jménem "Anděl smrti" zavraždí mocného obchodníka Tsukamota, podle jeho závěti vypíšou stomilionovou odměnu pro toho, kdo najde a zabije vraha i jeho objednavatele. Fu se s pomocí kriminálníka Loa dostane na setkání zabijáků a chce získat lukrativní zakázku, ale problém je v tom, že neumí zabíjet lidi! Lo jej začne učit umění zabijáka, a začnou spolu pátrat po vrahovi. Musí přitom bojovat s omnoho zkušenějšími konkrenty, a zároveň uniknout policejnímu inpektoru Kwanovi! (oficiálny text distribútora)

SeBig

No čtyři s odřenýma očima, fighty byli opravdu skvělý hlavně jak bojovali rychle tohle umí Jet Li parádně. Za celý film 4 akční scény, ale jinak je to fajn filmek který ani tak nenudí, hudba je taky parádní. Jediný co mě sralo bylo pár nerealných situací, příběh se mohl trochu víc spestřit a přiběh byl takový trošku odfláklý se mi zdál.. vše ostatní bylo dobré. Jet Li je fakt "cíťa" ()

Kaja

Další akční komedie s Jetem Li. Pouze malý fakt, že není až zas tak vtipná a akce nejsou zas tak akční. Jinak bych ještě mohla vytknout docela dost se nehodící hoperskou muziku v průběhu bojů. Taky nemám moc ráda, když Jet Li hraje takovýho malýho ubožáčka, co náhodou umí kung fu, ale jinak docela oddychovka,tak proč ne?! ()

zipacna

Pro mě perfektní film. Od hongkongských akčních komedií většinou čekám nějaké potrhlosti, což mi nevadí. Ale tenhle film byl celkem normální, žádné kravinky. Velice pěkné akční scény a dobrý humor. Jet Li byl fajn ale více mě potěšil Eric Tsang. Byl to asi první film, kde jsem ho viděl v hlavní roli. ()

Zombi

Nevím zda to tak je i v originále, ale dabing tu udělal z Jeta Li mentálce, nebo přinejmenším mírně prostoduchého, jak se tak říká, on se tak i trochu chová, tak nevím. Zápletka by nebyla až tak špatná, ale to zpracování fakt není nejšťastnější, jako komedie to moc nefunguje, sice tu pár úsměvných scének je, ale to je všechno. Akce je spíš až ke konci a celkově jí moc není, zase kdo si počká na konec, dočká se obstojného střílení a rubaček, ale nečekejte nic extra. ()

Dale

Parádna akčná řezba, akú môže vyprodukovať len Hongkong, navyše dochutená primeranou dávkou humoru. 90% filmu tvoria skvelé ručno-kopné súboje, ktoré navyše dopĺňa moja obľúbená hudba, čo viac si priať? Určite jedno z najlepších kung-fu, čo som videl a Jet Li by si za svoje gymnastické kúsky zaslúžil zlatú olympijskú medailu. ()