Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

gudaulin odpad!

V pořadu se vystřídalo několik moderátorů a dlouhá řada hostů, takže pár zajímavých mometů, postřehů a dokonce i vtipných rozhovorů by se našlo ( takový pan Saudek, například ), jenže kýčovité novácké hlušiny bylo neporovnatelně víc. To stupidní tlachání celebrit o erotice se spoře oděnými kráskami v pozadí bylo ztrátou času jak pro toho, kdo chce vidět něco pikantního, tak i pro toho, kdo chce kvalitní zábavu. Celkový dojem: 10 %. ()

rasto87

No čo raz to bolo dobré a raz to bolo zas na-hovno. Určite by som ale takúto talk - show uvítal na televíznych obrazovkách znova namiesto tých stupidít ako je Master chef, Onur a pod. sračky. Haluz je, že veľa ľudí tu tomu dáva odpad, ale neprizná sa nikto, kto si tu pred rokmi naháňal svojho gašparka. ()

salahadin odpad!

Jejda kolik mi to jen mohlo být? No 15 ještě zdaleka ne, když běželo Peříčko. Neměli jsme doma počítač ani podobný hovadiny. Jen starou Teslu. A já se hrozně chtěl mrknout na Peříčko. Nebylo mi dopřáno mými přísnými rodiči. Tak jsem se ze zajímavosti podíval na pár dílů až po invazi LCD, PC a jiných drog. Dodnes děkuji rodičům, že mě nenechali sledovat tento výplod, děkuji! ()

mira007

Jedna hvězda z nostalgie, ikdyž už jako puberťák jsem si uvědomoval jak je ten erotický pořad celkem debilní asexuální záležitost. Nějak mi utkvěl díl s kalouskem, o kterém tam jakási pornohvězdička v průběhu prohlásila, že není jako takový chlapeček její typ a on jí to vrátil otázkou:" S kolika chlapama jsi spala?" " Asi šedesát" " Holčičko..." No prostě macho silácký pohled na tuhle problematiku a vizuál jak v bordelu v kombinaci se sebeprezentujícími individui a normalizace pornoprůmyslu dělají z tohoto legendárního pořadu sračku, která něco vypovídá o devadesátých letech. ()

SOLOM.

Jo to byli ještě časy, kdy vám nějaký ten eroťák coby nezletilému moc trafikantek prodat nechtělo, o internetu z pohodlí domova jsme si mohli nechat zdát a tak nezbývalo než čumět na tenhle pořad. No a na takovou Štefánkovou nebo Bělohorcovou se zas dalo dívat – ne že ne. Jen smůla, že většina těch „reportáží“ byla vážně celkem na hovno…Z nostalgie nějakou tu hvězdu dám, ale jinak nějak valnou úroveň tento „erotický pořad“ vážně neměl… ()

• Priemerná sledovanosť jednej časti v rokoch 1997 až 2004 bola 621 000 divákov. (Raccoon.city)
  • Prvý erotický program v Českej republike. (Raccoon.city)