Když tragicky zemře přítelkyně skvělého mladého vědce, použije speciální sérum, které sám připravil, aby ji přivedl zpět k životu. Jenže účinek je jen dočasný... aby jeho láska mohla žít, musí zemřít mnoho jiných lidí.
Nicholas patří k nejlepším mladým vědcům se specializací na neurologii. Právě vynalezl sérum, které dokáže znovu oživit mrtvou laboratorní krysu. Momentálně je však pro něj mnohem důležitější Sophia, kterou už dlouho miluje a konečně se odhodlal pozvat ji na horskou chatu, kde jí hodlá vyznat lásku. Vše jde podle plánu a k jeho překvapení mu Sophia sdělí, že k němu cítí totéž. Život nemůže být krásnější. Jenže štěstí netrvá dlouho. Při koupání v jezeře se Sophia utopí. Nicholasovi se zhroutí život jako domeček karet… ale počkat, co zkusit použít sérum? A tak se pokusí přivést jí zpět k životu, jenže aby to fungovalo, musí získat extrakt oxytocinu z těla lidského jedince. Nicholas vymyslí plán, pozve si domů prostitutku, zabije ji a přivede Sophii zpět k životu. Ovšem není úplně stejná a sérum funguje jen krátce, takže jeho láska po chvíli znovu umírá. Nicholas musí vraždit znovu a znovu, jen aby se svou milovanou mohl strávit další den, oba se propadají do šílenství a hrůzy ... dokud nezbývá pouze jediná možnost. (oficiálny text distribútora)

Mefistofelle

Bohužel musím tento horor hodnotit hodně negativně. Téma samotné, ačkoliv je oblečeno do modernějšího kabátku, nepřináší vůbec nic, co bychom už dávno neviděli jinde. Děj je zmatený a nevyvážený, sympatickou postavu byste hledali marně a dialogy mají nevalnou úroveň. Navíc zde chybí jakékoli napětí, protože scény jsou úděsně předvídatelné. Další věcí, na kterou jsem alergická a kterou nejsem schopna žádnému filmu odpustit, jsou úděsné chyby v logice, které se zde bohužel vyskytují v hojné míře, přičemž největší slabinou je především chování postav. Co dodat? Vím, že tento film hodnotím a komentuju jako první a tím pádem od něj nejspíš pár lidí odradím, ale nemůžu si pomoct, moc pozitivního na tomto hororu opravdu nevidím. A kdo by mi nevěřil, nechť se přesvědčí sám... ()

George Stobbart

Vcelku nudná variácia na priam až frankensteinovskú tematiku, oblečenú do moderného, metrosexuálneho kabátika, ktorý poteší teenagerov a fanúšikov twilightovských hororov. Čo však nepoteší asi nikoho je, že to je poväčšine slabé ako čaj. Mladý vedátor konečne získa dievča, ktoré vždy chcel, to však onedlho umiera. S tým sa nechce zmieriť a tak použije všetky dostupné prostriedky i svoje vedomosti, aby ju priviedol späť k životu, čo zahŕňa aj vraždenie iných ľudí. Dej sám o sebe nie je zlý, len sa strašne vlečie a pomaly každá druhá scénka je tak naivná alebo presladená, až som mal pocit že pozerám telenovelu. Na druhej strane to však miestami bolo celkom fajn, trochu napínavé, trochu krvavé, so sympatickým audiovizuálom a uchádzajúcim záverom. ()

Blue.Poison

Průběh filmu: Nuda, nuda, nuda, "hurá, experiment na laboratorní myši se vydařil", nuda, nuda, nuda, "pojďme experimentovat s lidmi", vražda, vražda, vražda, vražda. Tohle skutečně nebyl vyváženě vystavěný film. Ale za závěrečnou scénu s vernisáží obrazů a opovržlivými komentáři návštěvníků dávám ** :D ()