Infestation

všetky plagáty

Hlavní hrdina po probuzení ze spánku zjišťuje, že je zabalen v zámotku pavučiny ve své kanceláři. Zanedlouho zjišťuje, že svět napadl obří hmyz. Vytvoří skupinu, jejímž cílem je hmyz odstranit. (Dines)

rollman1

Slabej průjem, teda průměr. Tento film je taková ostůdka všech BUG filmů, až to není pěkné. I tento film nám přináší invazi pavouků a všelijaké havěti. Silně digitální brouci, dokážou rozervat lidské oko a naopak herecké výkony polechtat bránici, ale ne v tom dobrém smyslu. Lepší herce najdeme i fotbale. Ikdyž najde se zde pár scének, které nejsou úplně k zahození, ale to celý film určo nezachrání. Nebýt divně vypadajících brouků a nekvalitních hereckých výkonů, byl by to vysoce kvalitní film na pobavení, ale zbylo z toho jen pitomé Béčko, které pobaví asi jen 2x-3x. ()

mysiak

Infestation je očividne D2D hororová komédia, ktorá sa snaží parazitovať na úspechu Eight Legged Freaks čo bolo ale riadne dávno...čo sa dá na tomto filme dať za plus?...takmer nič...akurát že ukazovali často tých chrobákov..ináč nesympatický hercovia, trápny akože vtipný humor a hlavne nuuuudaa...a otvorený koniec?..tak to nie... ()

bouncer

Ale jo...slušně jsem se pobavil. Je to sice komediálně-horové béčko jak vyšité, s divnými herci a trapnými rekvizitami či triky. Ale to jsem věděl už před tím, než jsem si Infestation pustil... jako oddychovka to zapůsobilo dobře a vidět po čase Raye Wiseho (mě známého hlavně z Twin Peaks nebo seriálu Reaper) bylo fajn. Proto 3*, viděl jsem už mnohem horší pokusy o komediální béčko s brouky/pavouky/zombíky a další havětí. ()

EvilPhoEniX

Tohle je Mazec! Vynikající Zábava připomínající mi svým super Humorem film Detention! Takhle mě snad nepobavily ani Prcičky !! Momentálně si nevzpomenu na žádný Bug Horor, takže tohle jde určitě na Topku! Brouci vypadali fajn, hlavně mutace po kousnutí se mi líbila. Je to příjemná Oddechovka na pobavení !:) ()

kingik

Armáda obřích brouků bere město útokem a Chris Marquette a spol se snaží hláškovat ve velkém stylu. Na velkou stylovost se přece jen film nedotáhne, ale přesto mě ty broučí potvory co nenechali žádného živého tvora na pokoji, bavily. Film se rozjel po pár minutách a v nasazeném tempu zvolnil v pasážích ve kterých se ohrožovaná skupinka zaměstnanců jedné budovy musela vydýchat a nabrat síly do dalšího boje. Brouků bylo víc druhů. Jeden druh měl jedovatá kusadla a po bodnutí se člověk infikoval a změnil se ve zmutovanou havět, druhým druhem byli létající slepí brouci, kteří své oběti unášeli do hnízda obývaného jejich královnou. Právě tam se vydala skupinka vedená Marquettem, protože brouci unesli dívku jeho srdce a naděje, že ještě žije umírá poslední. Do party přiberou sympaticky odvážného vojenského veterána Ray Wise, který hraje současně Marquettova otce a tahle postava film velmi oživila po stránce komediální, ačkoliv po herecké stránce je na tom film více než dobře. Slabší pohlaví je zastoupeno dvojící pěkných hereček Brooke Nevin a Kinsey Packard, která dodržela trend afektované blondýny, ale jelikož se neváhala odhalit budiž jí odpuštěno, ale její fádní smrt je neodpustitelná. Film měl trochu potíže rozhodnout se zda chce být hororem nebo hororovou parodií. Jsou zde vyloženě komediální momenty a jsou povedené, ale vzápětí se spustí dramatická hudba a sledujeme horor bez rušivých parodovaných vsuvek. Klidně bych se bez nich obešel, protože film měl na to přitlačit na divákovu nervovou soustavu, ale přesto nenašel odvahu korigovat komediální výpady, ačkoliv Chris Marquette se držel hodně na uzdě a poprvé nehrál klasického nadrženého losera. Trikově je to zvládnuto obstojně, brouků je dostatek, ale jen ve finální scéně v broučím hnízdě nebylo na scénu vrženo nějaké pořádné hejno, které by bylo monster tečkou za svižným filmem, který udělá nenáročným divákům radost i bez znalosti knihy Ze života hmyzu. 80% ()