Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gary

Absolutně průměrná romantická komedie o tom, jak si protivná holka z Miami oblíbila lidičky ze zasněžené Minnesoty a ještě se u toho stačila zamilovat a zachraňovat fabriku. Zkrátka nová variace na Baby Boom, kde se Diane Keaton zamilovala do chlapa, který ji zachrání (opět náhodně stejně s autem) a potom šíří nějaké jídlo atd atd. Zkrátka a jednoduše Renča v další podobné roli, v jakých ji známe. (Přeju si, aby se časem vrhla na něco charakternějšího a uznávanějšího než romantické komedie, které na sebe skoro ani nevydělají.) Vedlejší postavy jí příjemně přihrávají (nejvýraznější samozřejmě J.K.Simmons) a ta hodinka a půl bez problému vcelku zábavně uteče. Pár dobrých vtípků, dvacet záběrů na nohy Zellweggerové a po dojemném objetí hajdy spinkat. Chvíli po filmu už si težko vzpomínáte, na co jste se to vlastně dívali a nejhorší na tom je, že už všechno zajímavé z filmu stejně nacpali do traileru... 50%. ()

Marrianna

A já se prostě nedám. A já prostě nedám Renée. Ono to je pořád dokola to je fakt, ale faktem je, že to co jsem hledala jsem tady taky našla. A Renée to prostě sekne a pořád má v sobě kousek té roztomilé zřeštěnosti i když hraje z počátku studenou kariéristku. Příběh je klišovitý, ale funguje. A pokud ve mě film vyvolá uspokojení, pak nemám proč hodnotit níže. ()

dalziel

"Ať Vás do prciny nekousne jezevec" 😀 Je to taká prevarená Bridget,  ale na večer medzi vianočnými sviatkami keď sú všetci na mäkko je to tak akurát. Trochu mi to pripomínalo filmy ako Baby Boom alebo Blázinec a to sú filmy ktoré mam fakt rád. ()

Rosaviva

No.. ano, je to předvídatelné, plné klišé, každý ví jak to nakonec dopadne... NO A CO?! Důležité je, jestli ten film dokáže pobavit, aspoň trochu zaujmout a hlavně nenudit. Všechno tohle ten film splnuje, nic víc jsem od něj nečekala. Nezklamal.. 3* Konec byl opět příšernej happy end.. A Renée Zellweger vypadá příšerně. ()

castor

Čtyřicetiletá (letí to, že?) Renée Zellweger si občas odskočí do žánru, který jí vesměs proslavil (Bridget Jones), ale který zároveň představuje nejslabší místa její filmografie (kupříkladu Ženich na útěku, druhá Bridget). Obehraná písnička o paničce-kariéristce z města, která zjistí, kterak jsou na venkově milí lidé, nepřináší zhola nic, jen trošku naivní sen o dobrých lidech a prázdné situace. Tohle už tu bylo tolikrát, takže figurky vyřezané z překližky záhy začnou nudit. Protivně zbytečný odvar, ve kterém leccos zachraňuje poměrně slušný soundtrack.. Holt, Renée si finančně polepšila, tolik jí to nebolelo a diváci jsou přeci až na druhém místě!! ()

• Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)
  • I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)
  • V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)