Najlepší kamaráti Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen), hviezdy futbalového tímu Fordovej strednej školy, sa prekvapivo rozhodnú tohtoročné letné futbalové sústredenie vymeniť za iné, v spoločnosti celej plejády sexy dievčat... Konkrétne roztlieskavačiek! A asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že ich tam čaká bez debaty najúžasnejšie obdobie ich života – vďaka povesti „citlivých chlapcov“ si totiž môžu beztrestne a naplno vychutnávať pohľad na krásky, ktoré bez väčších ťažkostí dokážu nahovoriť na kúpanie bez plaviek či roztlieskavanie bez uniforiem a podobné zaujímavé voľnočasové aktivity! No keď sa Shawn zaľúbi do šéfky roztlieskavačiek Carly (Sarah Roemer), ktorej sú obaja priatelia aj ich motívy už od začiatku krajne podozrivé, majú sa čo obracať, aby si vymysleli novú, vhodnejšiu taktiku – a presvedčili ju o úprimnosti a čistote Shawnpvých úmyslov ešte pred veľkým finále tohtoročného súboja roztlieskavačských tímov! (TV Markíza)

FilmFan24

"Loudilové" loudili tak dlouho, až se jim v závěru dostalo jakéhos takéhos morálního ponaučení a hlavně...zasunuli. O tohle hlavně v celé této komedii pro -náctileté hlavně šlo. Ústřední herecké duo Nicholas D'Agosto a Eric Christian Olsen se vzájemně skvěle doplňuje. Prostoduché, ale pro cílové -náctileté publikum svým způsobem zábavné. ()

freddy

Na to, že se jedná o čistokrevnou teenagerovskou komedii, ve které jde hlavním hrdinům jen o sex, tak je to velmi příjemné překvapení. Tenhle film totiž nabízí kultivovaný humor, který zároveň není nijak náročný a u něhož se musí bavit snad každý, kdo má tenhle typ filmů alespoň trochu rád. A přitom dějově se nejedná o nic složitého. Dva kamarádi, středoškolské fotbalové hvězdy, si užívají s jednou holkou za druhou, a protože pořád nemají dost, tak se vydají s roztleskávačským týmem na tábor, kde je několik stovek holek v těsných trikotech a jen velmi málo kluků, z nichž tak polovina jsou gayové. Úžasný nápad, který je velmi neokoukaný a který nabízí skutečně mnoho vtipných situací a nápadů. Navíc pokud jste mužského pohlaví, tak jistě oceníte pohled na ty nádherné holky, kterých je v tomto filmu opravdu hodně a já musím přiznat, že jsem chvílemi nevěděl, kam stočit svůj pohled, protože těch možnsotí bylo nepočítaně. A jak už jsem napsal, není zde k vidění ani žádný fekální či jakýkoliv podobný humor, je to všechno skutečně jen a pouze o roztleskávání, sexu, a podobných tématech. Takže opravdu z mého pohledu velmi příjemné překvapení. Tenhle film jsem si užil, pobavil jsem se a příjemně odreagoval, a čas s touto komedií mi utekl velmi rychle. Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec za ten nápad a za tu originalitu dávám zasloužené čtyři hvězdy. ()

Tomik.

Občas se mi stane, že mě nějaký film takzvaně „dostane“. A to byl přesně tenhle případ! Veskrze obyčejná, klasická americká teen komedie, šablonovitý děj i postavy, nicméně nemůžu souhlasit s většinou názorů zde, že se jedná o „odpad“. Ano, v průběhu celého filmu mě nic nepřekvapilo, bylo velmi jednoduché odhadnout, kam scénář směřuje a je mi jasné, že je tento fakt trnem v oku zdejších filmových gurmánů. Já jsem si to ale celou dobu užíval. Předně bych chtěl poukázat na excelentní herecké výkony obou hlavních postav, zahráli to luxusně a těžko by měl film takový spád, nebýt oněch nekonečných proudů vtípků, různých narážek atp. Když už jsme u těch postav, byly zde zastoupeny snad všechny možné vzorce typů lidí ve společnosti – od sukničkářů přes věčné snílky, geeky, závistivce či naopak velmi hodné a přející lidi, také jisté náznaky gay a lesbických scén atd. - prostě vše, což z hlediska platnosti posouvá celý snímek do zcela jiných výšin. Nad filosofií hlavních hrdinů bych zrovna dvakrát neuvažoval. Ano, je to velmi prostoduché - dva kluci, kteří chtějí akorát „zasunout“ (a ne jednou…), nicméně, na rozdíl od jiných filmů podobného žánru, je to celé zasazeno do pěkného sportovního rámce a tím to nabývá zcela jiných rozměrů. Kde jinde se taky dozvíte, jak se dělá „Trojská fontána“ a vůbec máte možnost nahlédnout pod pokličku tvrdému tréninku v cheerleadingu? (což je asi sport, který moc lidí neuznává a tady jasně vidíte, jak náročný na profi úrovni je). Závěrečná scéna filmu - ta soutěž, kdy jen těsně přišli o vítězství, mi vzala dech (tak jsem jim to přál). To vše podpořeno velmi kvalitní hudbou, jako Avril, Whitesnake či Chumbawamba a jsem na maximálním hodnocení. Pokud teda hledáte něco, z čeho „hlava nebolí“ a chcete si akorát v pátek večer odpočinout u solidního filmu, který vám zajisté vykouzlí po většinu času pořádný „rohlík“ na Vaší tváři, směle kupředu. :) ()

zdenny

Něco jako Prcičky ale o dost horší (myslím tedy Prcičky 1 a 2). Některé momenty byly úsměvné (ještě aby nebyly, když je to komedie). Doktor Rick byl totální idiot a Eric Christian Olsen musí připadat slizský i holkám. PS: Je dobře, že Tygři skončili v soutěži tak, jak skončili, protože kdyby tu soutěž vyhráli, tak nevím, ale půlhvězdičku tu k dispozici nemám. ()

grogodil

V podstate takí Wedding Crashers na stredoškolský spôsob....Dvaja povestne nadržaní rotvajleri v podaní D'Agosta a Olsena, ktorí na zjazde roztlieskávačiek slintajú nad každým "masíčkom", ktoré sa okolo nich obtrie, nahučaní pretiahnuť všetko čo má kozy a strapce na rukách sa odrazu zamilujú do jediných dvoch báb, ktoré ovplývajú mozgom väčším než sliepka...myslím, že nemusím nejak ťažko spojlerovať, aby si každý domyslel ako to všetko prebieha a ako to všetko dopadne. Na druhej strane, veľmi poteší, že v žánri teenegerských komédií, ktorý z väčšej časti dnes pláva v záchodovom humore a telných tekutinách sa nájde občas príjemná oddychovka držiaca sa v medziach dobrého vkusu. ()

• Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené zábery. Film má taktiež po titulkoch ešte 2 scény. (Johnny.ARN)
  • Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)
  • Legendární basketbalista Kobe Bryant si tento film údajně velmi oblíbil a během play-off v roce 2009, kdy nakonec LA Lakers ve finále NBA zvítězili nad Orlandem Magic, snímek viděl nesčetněkrát. (Caszidy)