Do ospalého městečka White Plains v Severní Dakotě přijíždí skupinka filmařů, aby tu natočila reality show o místním školním hokejovém týmu, který má poprvé za celou existenci města šanci zvítězit v turnaji. Jenže už v prvních dnech natáčení, jen pár dní po zřejmě náhodné smrti mladé dívky, začne někdo členy štábu bizarně zabíjet... (Grifus)

eraserhead666 odpad!

Stejně hloupé, tupé, bezduché a nezáživné jako lidé, o kterých to pojednává, aneb přesně takto vypadá degradace horrorového žánru a jeho zašlapání do bahna. Hnus. Ono to totiž nijak nefunguje ani jako ironická komediální nadsázka. Ale dvě lesbičky v posteli byly fajn. Což ale dělá tak 10 vteřin z celého filmu. ()

kingik

Slasher, který sice tak úplně neví, jestli chce být satirou/parodií na slashery, nebo ryzím slasherem, ale právě tahle nerozhodnost má paradoxně něco do sebe. Velmi zvláštně a originálně pak působily pasáže, ve kterých se účastníci reality show vyjadřovali přímo na kameru k nastalým událostem. Filmový štáb v čele s arogantní vycházející hvězdou Blancou Champion přijíždí do díry v Severní Dakotě natáčet reality show o místním školním hokejovém klubu. Věci se však zvrtnou ve chvíli, kdy přijde o život místní dívka, a další vraždy na sebe nenechají dlouho čekat. Maskovaný vrah s velkými nůžkami začne likvidovat jednoho člena štábu po druhém a nevynechá ani místní vidláky. Není důvod k obavám, nebude se vraždit jen těmi nůžkami a i když z vražd nebude zase tolik vidět, bude jich docela dost. Bylo pro mě zábavné zase si po nějaké době zatipovat, kdo je vrah v masce, a nebylo těžké to uhádnout. Výběr hereček je přímo skvostný (Maitland McConnell, Leigton Meester, Torrey DeVitto nebo Cyia Batten) a takovou přehlídku krasavic v čele s populární Kaley Cuoco si nechám líbit. ()

daEmoNickY odpad!

Souhlas s predhozimi komentari. Pokusim se to rozvest. Teror? NeDavaji zabijeci sceny smysl NeNektere ano. Vetsina resena Deus ex machina. Stoji zabijeci sceny za zkouknuti? Ne.Nevidel jsem sice jen par slasher filmu, ale tady je kupa zabavnych [youtube odkaz]. V Killer Movie je to jen o rychlosti a brutalite. Pritom neuvidite rozrezavani hlavy pilou ani roztrhani tela hladovymi psi. Zde je vubec-li radobyumelecky zaber zacatku a konce. Predpokladam ze tohle je teenage shlasher je-li vubec takova kategorie. Co pribeh? Ma to hlavu a patu? Ne. Hlavni motiv - rality show - pusobi jako by byl ke zbytku prilepen izolepou. Odhaleni vraha a duvodu vrazd pusobi jako nechtena ranni poluce, kratka - temer nepostrehnutelna - a neprijemne nahla - bez "toho". Neco zajimaveho ohledne postav? Sceny s malym klukem. Luxusni kocicky, neviditelni pejsci a flekatej hafik. Ma vyznam to videt? Ne ()

Caym

Mám dojem, že si z celého filmu pamatuju jen lesbičky v sexy prádélku. Ano, ten film má doopravdy všechny taháky: lesby, heterosexuály, krvavé vraždy (neskutečně špatně trikově zvládnuté, popř. ve stylu "uhni kamerou, Johne, ať se s tím trikem nemusíme srát, udělej místo toho záběr na krvavý transparent"), hezouny a sexy kočky - a stejně nefunguje. Doteď nevím, s čím jsem se to hodinu a půl potýkala. Vyvražďovačka? Zábavná vyvražďovačka? Snaha zachytit zákulisí vzniku reality show? Ukázka vřelých vztahů na place? Aneb jak vytvořit dvě dějové linky, které se nikdy neprotnou: reality show diváka paradoxně odtahuje od vražd, zcizuje celou "vraždící mánii" a nechává chudáka maniaka na okraji příběhu mávat sekáčkem na maso a nehlasně upozorňovat diváka, že on je ten důvod, proč na film vůbec zírají. Nebo alespoň původně byl. Možná. Leč jedna věc se filmu upřít nedá - herci celou tu grotesku zvládli odehrát s grácií. ()

Slasher

Vyvražďovák z natáčení nízkorozpočtové reality show. Ta tragická hodnocení docela chápu, nepřichází to totiž vůbec s ničím novým a vrah má sice masku, ale je to takový napůl amatér bez většího charismatu. Každý má pocit, že už viděl až moc takových laciných hororů s teenagery. Na druhou stranu co mám mezi slashery nakoukáno, tohle není zase takový odpad, není to žádná velká nuda. Dnešní doba už má ale trochu vyšší požadavky. Škoda toho moc mála dění kolem vraha na moc hodně dění kolem reality show, tenhle poměr trošku poupravit, nemusel to být takový podprůměr. ()