Potomci Bruce Leea

• Hongkong The Clones of Bruce Lee (viac)

Smrti Bruce Leeho využil lékař a „vyrobil“ z jeho těla několik „prototypů“ člověka, kteří měli podobné výjimečné vlastnosti jako samotný Bruce Lee. Jedná se o klasický film tohoto žánru, kde dochází k mnoha zápletkám a sporům, které se řeší cestou bojového umění Kung-Fu. (Euro Video Film Informace Praha)

Flipnic

Tak tento film drsně prověřil můj nadhled a trpělivost ... a dal mi opravdu pěkně za uši ... Proboha viděl tento film z hodnotících tady vůbec někdo ve skutečnosti??!! Tohle je prostě HNUS!!!! Jako filmů s napodobiteli Bruce Leeho vznikly snad stovky a obecně to jsou ty největší "martial arts šroty" na zemi, ale tohle byl prostě ultimátní vrchol, urážka a trapnost nad všechna možná očekávání ... Prostě Bruce Leeho mám moc rád a obdivuju ho, snahu vydělat na jeho slávě a vytvořit herce jemu podobné, namakat trochu muskulaturu a naučit se pohybovat a tvrdit "tohle je film s Brucem" ... To zde radši nebudu řešit, prostě se tak dělo a chudák Bruce, jestli odněkud na tohle musel koukat ... prostě žádná úcta .. nejen k osobnosti, kterou byl, ale i kdyby nebyl, tak k člověku jako takovému a jeho jedinečnosti a hodnotám ... K filmu jen krátce: Pobíhá zde zmateně parta hned tří "Bruce Leeů", kteří byli naklonováni po jeho smrti, a řežou to hlava nehlava ... Jména herců jsou uvedená nahoře u filmu, Bruce Lee se zde objeví v asi 2 minutovém dokumentárním záběru... A ještě tam hraje nějaký Bruce Thai ... Film má totálně debilní a nenavazující scénář nedávající pořádný smysl a je to v podstatě nonstop řežba. Martial arts řežby mám rád, ale z tohoto filmu mi bylo nejdřív do smíchu, potom úzko a nakonec opravdu reálně špatně ... Tohle je hnusná krávovina a když jsem ty tři debily viděl, jak tam machrujou a hrajou si na "legendu", tak bych jim ty držky nejradši sám urazil ... Hvězdu dávám za vydařenou choreografii, která mne tentokrát nepřemluvila se bavit, a Bolo Yeunga, který mne potěší skoro vždycky a na konci bylo vidět, jak se chudák musí držet a nechat zmlátit "excelentním" Dragonem Lee ... Otřesné!!! ()

Epistemolog odpad!

Ve filmu jsou v úvodu použity záběry z tiskovky, kde je Bruce Lee společně s Norou Miao a Unicorn Chanem, dále z pohřbu z roku 1973 apod. materiály. Celkově se však jedná o jeden z nejhorších paskvilů z subžánru bruceploitation, které se podařilo vyprodukovat. ()

Grimaldi

Tři, teda vlastně čtyři Brucové snažící se dokázat, že tahle „ultimátní“ Bruceploitation má právo na svou existenci. A v rámci svého subžánru si minimálně pozornost získat dokáže. Velkým pozitivem je, že se konečně nedočkáme typického použití záběrů na skutečného Bruce Lee. I taková maličkost už je osvěžující. A pak je tu příběh, naprosto hloupý, sloužící jen k bojům různých Bruců proti nepřátelům i proti sobě samým. Dokud je na scéně Dragon Lee, který vážně umí bojovat, jedná se o snesitelný průměr. Jakmile ale nastoupí dějová linka ostatních, jde kvalita dost dolů a ani rádoby epické finále to nedokáže zachránit. ()