Záhady slečny Mallardové

• Česko Slečna Mallardová zasahuje (viac)

Hlavní hrdinkou seriálu je nebojácná kachna, která se nenechá nikým a ničím oklamat. Její detektivní dovednosti nic nezastaví a dokáže vyřešit i ten nejzáhadnější případ. (Džejkop)

Potjoc

Když jsem viděl jenom necelý díl seriálu před 8 lety, tak jsem to začal považovat za nejlepší pořad z Minimaxu. Když jsem to viděl až po 7 letech, sledoval jsem všechny díly. Kresba postav mi místy připomíná Kačera Donalda. Výborné obsazení dabingu. úvodní znělka taky. Takže pro mě nejoblíbenější pořad na minimaxu ()

LeoH

Perlička zapadlá v hnoji novodobé nadvýroby dětských TV pořadů: líbezné, hravé, řemeslně poctivě odvedené (hudba!) variace na Agathu Christie, u kterých se děti nadýchají vůně dálek a intelekt dospěláků není urážen. ()

AnniqueCh

Vzpomínám si že tohle, byl jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů pro děti a myslím že ne jen můj protože byl na způsob nejznámějších postaviček z Disneyovo animovaných seriálů pro děti například Donalda, Mickeyho, Goofyho  má každý rád kačer Donald, kachna , myšák Mickey, myška Minie, pes Goofy a další které jsme měli všichni rádi. Možná že je i lepší než postavičky od Disneye, protože postavičky dostaly ozvláštnění svým náznakem na klasické detektivní příběhy od Agathy Christie a klasika je klasika, té se nic nevyrovná. ()

Pythonator

Kachny co vypadají jako husy v detektivních zápletkách o záživnosti Hercula Poirota či To je vražda napsala. Nevím zda to může děti bavit. Mně nebaví ani dospělácké detektivní seriály, takže s touhle kachnou na mě nechoďte. Animace není pěkná ani ničím zajímavá a hlavní hrdinka je pěkná husa. Prej je to dobré. Jestli to nebude kachna. ()