Když byla Kannu malá, její rodinu vyvraždili bandité. A v tu dobu se rozhodla, že nechce, aby někoho dalšího potkal tento strašný osud, a tak se stala bojovnicí na cestách, která trestá bandity. Nejprve byla ve svém poslání dlouho sama, až později se sblížila s malou Rinrin s podobným osudem. Společně vyrážejí do nových dobrodružství, kde potkávají další a další přátele. (Taja.S)

Akira777

Nebudu hodnotit, jelikož jsem zkoukl jen půlku a nějak mě to nechytlo, chybí prostě tady ty eventy ze hry. Mohlo to být krvavé, a měl to být Harém, plný ecchi, ano to vše prostě chybí, tedy až na Ecchi, ve hře hrajete za Kazuty Hongou, který se dostane do tohoto světa a rozhodně se pomoci Kanu a Chouchi. Je smutné, že tu Kazuto není, tím dosti chybí eventy, které ve hře byli. EDIT: Nakonec dokoukáno, i když to trvalo, konec byl dobrý, avšak většina série je vata. Proč tedy čtyři, hrdinky jsem si oblíbil, byť je to asi tím, že do toho hraju tu původní hru. ()

WildevilCZ

Celkem prdel, rozhodně nic pro ty co nesnáží ecchi, kterého je u hodně a je dementnější než obvykle :D Taky mě štvaly, že třeba banditi tu jsou prakticky ti samí... jako pořád ti samí 3 lidé ikdyž jsou vlastně jiné postavy co do jména, ale vypadají stejně jak podle šablony :D ()

Subjektiv

V tomto anime kawaii slečinky bojují proti bezejmeným banditům, pak bojují proti jiným bezejmeným banditům a nakonec bojují proti hordě bezejmených banditů. V mezičase se svlékají když se jdou koupat, roztomile žvatlají a vůbec dělají všechno proto, aby se divák nudil. Překvapivě se jim to velmi daří. Téměř odpad. ()

mimozakon

Hopsající kozičky, sem tam nějaké ty kalhotky, spousta nahého koupání a přehršle lesbických narážek. Fakt nevím, komu bylo tohle určeno. ()