Le Bureau des Légendes

• Austrália The Bureau (viac)
Francúzsko, (2015–2020), 43 h 20 min (Minutáž: 52 min)

Hudba:

Rob

Mathieu Kassovitz, Jean-Pierre Darroussin, Sara Giraudeau, Florence Loiret Caille, Gilles Cohen, Alexandre Brasseur, Michaël Abiteboul, Léa Drucker (viac)

Zajímalo vás někdy, co vede k titulkům typu "Policisté pozatýkali členy teroristické buňky" nebo "Při spojeneckém náletu zahynul předák Tálibánu"? S odpovědí přichází Francouzi. Špionážní série jdoucí pod povrch společenského vědomí odkrývá fungování tajných služeb. Divák se do mezinárodního kolotoče intrik a zrady zamotává se členy Kanceláře legend, která je součástí francouzské zpravodajské služby. Všichni jsou právě pohlceni případem zatčení jednoho z nich v Alžírsku. Zatímco se rozbíhá operace na jeho záchranu, na pozadí pozornosti pomalu začínají další, s mnohem hrůznějšími dopady. A všichni si postupem času uvědomují jedno: nedá se věřit nikomu. (Okara)

Recenzie používateľa EricNor k tomuto seriálu (4)

Le Bureau des Légendes (2015)

Serial s pomalym tempem, ale neustale se neco deje a zajima vas to. Prakticky zadna vata, vse ma svuj vyznam. Kazda postava me bavi, zadne nudne charaktery. Je to zpracovano uveritelne, prakticky bez akcnich scen, presto jste v neustalem napeti. Mam rad francouzske filmy a budu se muset zamerit i na serialy. ()

Season 2 (2016) (S02)

Skvela druha serie prekonava tu prvni. Uz se mi dlouho nestalo abych napetim nedychal a tlouklo mi srdce az v krku. Pomale tempo a přesto jsem se ani chvilku nenudil, zadna scena nebyla zbytečná. Chvili jsem sbiral odvahu podivat se na posledni dva dily. Skvele napsane a zahrane vsechny postavy. Vrele diky autorovi titulku datel071 ()

Episode 4 (2017) (S03E04)

Na sledovacku bych si cerveny boty nevzal ani jako zena. Mel jsem strach, ze linie s Marinou bude melodramaticky zbytecna, ale vymysleli to dobre. Malotru v pozadi. Libi se mi Henri. Jak je dokonale uveritelne zahrany. Ale neni to jen on. Nadia Mansurova potka zenu v nikabu a skoro ji rekne "Jak se mas, dlouho jsme se nevideli"😄 A konec luxusni. ()

Episode 5 (2017) (S03E05)

Skvělý díl. Zvlášť druhá půlka. A vlastně i ta první. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů