Antoine má 33 let. Je idealista, neustále nespokojený, hledající pravou lásku. Jeho přirozená nenucenost a zdánlivá lehkomyslnost je jen maskou na jeho osamělost. Jednoho dne se pak setkává s Klárou…krásnou a velkorysou, která si život užívá plnými doušky…a okamžitě se jejímu šarmu poddává…Oba dva jsou šťastní a věří že byli stvořeni jeden pro druhého…Život ale není jednoduchý a tak i oni jsou vystaveny zkouškám, na které vůbec nejsou připraveni… (oficiálny text distribútora)

MUNRO

Průměrné francouzské drama,které totálně potápí stupidní dabing hlavní ženské role.Štiplavý a vřískavý hlas Lucie Vondráčkové se dá se zaťatou pěstí ještě jakžtakž vydržet u nějaké teenagerské role,ale že ho někdo přidělí k Julii Gayet-no to bych zabíjel!Nechápu současný trend CZ dabingu,kdy společnosti stále častěji obsazují co nejznámější herce,na úkor méně profláknutých,ale o to kvalitněji dabujících herců.Ještě můžou začít obsazovat Žilkovou,nebo Bydžovskou a začnu koukat na filmy s titulkama.Samotný film nijak nenadchne,normálně francouzi umí více přitlačit na pilu. ()

selfesteem

Ano, opravdu jsou oba vystaveni těžké a nemilé zkoušce, na kterou nebyli připraveni. Kam až sahají hranice lásky? Můžete milovat přes všechno na světě? Nebo budete pohodlní a zapomenete, jen aby to moc nebolelo, aby vás to neohrozilo? Francouzi mě dostávají. Ta jejich upřímnost a sebejisté chování, to jejich přátelství. Na všechno mají jasnou odpověď. Všechno servírují polopaticky a tak, jak by to probíhalo i ve skutečnosti. Nikdo si takovou situaci nepřeje, mnozí se chovají, že tento problém prostě neexistuje, a když to přijde, jsou strašně malincí. A nikdo se nikdy nebude chovat jinak, dokud se nestane nějaký zázrak. Doufejme jen, že se k němu alespoň trochu blížíme. ()

claudel

Příjemný film se sympatickými hlavními představiteli. Zdejší hodnocení mě trochu odrazovalo, přesto jsem rád, že jsem se nenechal a na film se podíval. Překvapila mě a potěšila muzikálová vložka, nečekaný scénář a závěr filmu. Čtyři hvězdičky Kláře náramně sluší. ()

• Julien Boisselier a Michel Aumont si otce a syna spolu v roce 2004 zahráli také v televizním snímku Vražedná noc. (claudel)