Nejlepší přátelé Luke a Malachy si konečně mohou začít užívat léto. Avšak když se do města nečekaně přestěhuje krásná Michelle, ze dvou kamarádů se stanou úhlavní nepřátelé. Michelle se nudí, a tak se baví tím, jak oba mladíci soutěží o její srdce. Díky tomu se původně prázdniny plné relaxace mění v divokou jízdu, kde alkohol teče proudem, drogy mění realitu, sex je hrou a soutěž končí smrtí... (oficiálny text distribútora)

Thomassi

Příběh z Anglie, který se odehrává od pátku do podnělí a kde se vše točí okolo dvou velkých kamarádů a dívce,která je poslána za svým tátou. Vzniká tak trojúhelník, ve kterém jsou oba chlapci odhodláni udělat cokoliv, aby dívku získali. Rozjíždí se tak kolotoč událostí, ze kterých není úniku (drogy, vloupání atd.). A jak to asi může dopadnout? Je to hodně o přátelství a o tom, kam dnešní mládež spěje. A je to skutečně tak, jak vidíme v tomto filmu. Ale já jsem se na to kouknul z jediného důvodu. A tím důvodem je Rupert Grint. Je hodně zajímavé vidět tohoto herce v roli, kde se prohřešuje proti zákonu, než v roli Rona. A musím říct, že se mi jeho výkon líbil. A ta muzika, ta sedla. I tak ale dám 3*, i když jsou to silný 3*. Proč? Protože jsem tam marně hledal nějaký to zpestření celého příběhu, nějaký ten více zločinný akt. ()

Curlyman

Určite to nie sú čisté 4* ale na filme som si všimol viac kladov ako záporov, tak sa prikloním k lepšiemu hodnoteniu. Významne tomu pomáhajú hlavné postavy, u ktorých cítíť chémiu, preto aj ich ľúbostný trojuholník nevyzerá ako nepodarený zlepenec náhodných ľudí. Myslím si, že o Grintovi ešte budeme počuť nielen v súvislosti s Harrym Potterom a druhý z nich, Sheenan momentálne v Misfits kope riť všetkým ostatným a jeho svojský štýl hrania mi vyhovoval aj tu. K tomu ešte sympatická blondína a trio je a svete. Originalitou, ani nepriehľadnosťou príbeh neovplýva, keďže prakticky od začiatku je jasné, že sa rútia do záhuby. Okrem hecov ho z priemeru vyťahuje dobrá hudba a to, že film príjemne plynie a za tých 90 minút sa veľmi nemáte kedy nudiť. ()

Dixiee

Další z filmů na téma "zkažená mládež" aneb co mohou mít společného tři teenageři ze zcela odlišného rodinného zázemí. Herecké výkony tří ústředních postav hodnotím velice pozitivně. I přesto nelze říct, že by film přinášel něco převratného. V některých pasážích je tempo vyprávění příliš pomalé a již od začátku je jasné, jak to asi může dopadnout. ()

Morholt

Poklidně ubíhající drama o dvou kamarádech, kteří se zblázní do jedné holky a ve snaze udělat na ní dojem se dopuštějí všemožných hloupostí. A nutno dodat, že dotyčná je v tom často podporuje. Není to nic, co by utkvělo v paměti, ale díky slušným hereckým výkonům a pozvolnému, ale nepolevujícímu tempu je Cherrybomb solidním a nenáročným pokoukáním. 60% ()

nithiel

Sice nijak oslnivé, ale ztráta času to taky nebyla. Sheehan má svou roli otrapy nacvičenou už z misfits a i tady v ní vyniká. Grint prokázal, že asi není úplný dřevo a možná ho v budoucnu čeká i něco jiýho než HP. Jinak k ději, přešlo mi to všechno až trochu moc zavedený do extrému, nebylo to pro mě příliš uvěřitelný, a to mi dost kazilo zážitek. ()

• Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)