Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

Chrustyn

Po všech směrech velice špatné (scénář, herci, atmosféra, logika po všech směrech) na druhou stranu milovníky krve a brutálního zabíjení, potěší celá řada scén s velice povedenými gore efekty. Stačí si z filmu vystříhat těch pár krvavých scén a kochat se, jak si s nimi tvůrci vyhráli. Nic jiného film nenabízí. ()

Bloody13

Nevim nevim... první půlka tohoto "zázraku" je neuvěřitelně špatná, hlavní hrdinka má sice kozy jako vozy, ale absolutně toporná a hrát prostě neumí. O ostatních ani nemluvim, jenom Kevin Gage byl docela borec. A samozřejmě zabiják s chromovou maskou, kterou si lepil na ksicht. Tím se dostávám k druhé půlce. Ta překvapivě už nepřešlapuje na místě a hezky se rozjede. Zabijákova práce byla luxusní, gore fakt brutální, maskéři a tvůrci efektů se vskutku vyřádili. Takže nakonec mi z toho vylezl lepší průměr. Asi si ho přehraju ještě jednou, ale tentokrát jenom ty vraždy, ostatní je pouhá omáčka. ()

Morholt

No to byla zase hovadina! Já chápu, že šlo především o potoky krve a brutusáka, kterej řeže lidem hlavy rambonožem, ale já si nemůžu pomoct - mě ten kečup s marmeládou rozesmíval. No a do toho chování protagonistů, který postrádalo byť jen ždibec logiky. Já vim, že ta se v tom hledat nemá, ale stejně. Zkrátka je to sr*čka na entou. 10% za vnady hlavní ženský role a za pár Leniných štěků. ()

lennyd

Jednoho dne se mladá dívka probouzí zavřená v rakvi - aniž by tušila, jak se sem dostala. Když se jí podaří dostat se ven, zjišťuje, že se stala obětí úchylného psychopata, který unáší dívky z různých krajů a baví se jejich rozřezáváním na prvočinitele. A protože to není nic příjemného, tak si to naše hrdinka ráda nechá ujít. Za pomoci blízkého souseda (postaršího invalidy) a mladého klučiny musí celou noc odolávat útokům sadistického vraha, který se nezastaví před ničím ... Po přečtení komentářů jsem se docela těšil, zajímavých krváků není nikdy dost. Což o to, krve přináší film přehršel, ale s tou zajímavostí už je to horší. Když si divák odmyslí to zabíjení a bujaré poprsí hlavní hrdinky, tak ve filmu nezůstane nic, co by se dalo pochválit. Všichni se chovají dost potrouble (ač mají k dispozici nejedno vozidlo, se kterým by mohli zmizet - tak neustále pendlují mezi pohřebním ústavem a okolníma barákama, ač by měli zdrhat co jim nohy stačej, tak neustále někde posedávaj a rozebírají svoje vnitřní pocity). Sice se říká, konec dobrý všechno dobré, ale konec se tady extrémně nevyvedl (a nebo jsem (zase) nepochopil scénáristovy myšlenky).. ()

jefff

Typický zástupce slasher subžánru. Vraždy jsou brutální a trikově sice retro, ale velmi povedeně zpracované - žádný digitál, ale pěkně postaru s silikonovýma efektama. Bohužel, pochváli se dá již jen ústřední vrah s chromovou maskou, který je fakt parádní. Herci jsou však otřesní, horší jsem dlooouho neviděl a režie totálně zpackaná. Všichni se chovaj jak kreténi, dělaj divný věci, scény jsou nesourodé, špatně sestříhané a filmaři jsou evidentně absolutní amatéři. ()

• Ve scéně okolo 20. minuty, kdy je zabit Johnny (Johnathon Schaech), je Cindina (Lena Headey) sestra na obličeji pocákána krví. V některých záběrech má však obličej čistý. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v lokalitě Annapolis v americkém Marylandu. (Terva)
  • Robert Hall je zároveň majitelem studia na maskérské efekty "Almost human", které vytvořilo i krvavé efekty do tohoto filmu. Veškeré masky jsou vyrobeny ze speciálního silikonu, vyvinutého přímo pro potřeby maskérů. (Veleknez)