Příběh dvou kamarádů z dětské kapely a také nejlepších přátel, kteří se ve svém životě vydali na velmi odlišné cesty. Spyder se přestěhuje do L. A. a vydává debutové album, které se stane trhákem a on celosvětově známou rockovou hvězdou. Když ale jeho druhé album úplně propadne, musí se vydat na cestu hledání své duše. Chce dokázat, že umí víc než jen jeden hit, a tak hledá - doprovázený svým energickým manažerem Rosem Atroposem - po sedmi letech útočiště ve svém rodném městečku na Long Islandu. Tam se setkává s kamarádem z dětství a bývalým spolupracovníkem Ericem, nyní učitelem hudby na střední škole. Za doprovodu legendárního rock'n'rollového impresária Augusta Westa a Spyderovy kapely Lost Soulz se dva staří přátelé vydávají na cestu po historické Route 66, v naději na záchranu dlouho ztraceného snu a znovuoživení toho, co učinilo Spyderovo debutové album tak úspěšným. (Zlín Film Festival)

Stealler

Aj keď nie som veľkým fanúšikom Rock 'n' Rollu a podobných štýlov, hudba vo filme ma úplne dostala do kolien. A k tomu dej a herecké výkony... nie je čo vytknúť. Rozprávanie starej R'n'R hviezdy o svojom páde, o 'posvätnom' cestovaní po Route 66 a o priateľstve je zachytené nenútene a hlavne realisticky. Žiadne naivné dialógy a trápne ničnehovoriace scény. Z hudobných filmov jednoznačne film ktorý sa zaradil medzi kvalitnejšie kúsky. ()

epsyn5

Po tom, co jsem viděl Crazy Heart mi tohle přišlo jako velmi slabý odvar... Ale na prvotinu určitě slušný rozjezd :-) ()

• Jason Ritter, Kevin Zegers i herci, představující členy Lost Soulz, si předvedená hudební čísla sami nahráli i nazpívali. (Dextra)