Dlouholetý majitel obchodu s oblíbenými hnojivy umře. Firmu po něm převezme prodavačka parfémů z nákupního centra. Nezkušená, neotrkaná a hlavně neoblíbená u agentů s hnojivem, se snaží aby firma nezkrachovala. Podnik má totiž velké dluhy. A jakoby tenhle problém nestačil, tak na obzoru je konkurence. Ta využívá agresivní formu reklamy, kdy přímo z nebe posílá na zem své dealery s plnými bednami. Schyluje se k válce dealerů. Kdo z koho? Kdo bude úspěšnější a přemluví více farmářů, ať nakoupí jeho zboží? (dainio)

dainio

Naprosto netradiční a originální komedie. Dobovka o prodejcích hnojiv a jejich války s konkurencí. Ještě nikdy jsem neviděl žádný film, na toto téma. Až nyní. S bonusem, že v hlavní roli hraje Billy Bob Thornton. Dlouholetý majitel oblíbených hnojiv umře. Firmu po něm převezme prodavačka parfémů z nákupního centra. Nezkušená, neotrkaná a hlavně neoblíbená u agentů hnojiva, se snaží aby firma nezkrachovala. Podnik má totiž velké dluhy. A jakoby tenhle problém nestačil, tak na obzoru je konkurence. Ta, využívá agresivní formu reklamy, kdy přímo z nebe posílá na zem své dealery s bednami plných "fekálů". Schyluje se k válce dealerů. Kdo z koho ? Kdo bude úspěšnější a přemluví více farmářů ať si koupí od něj ? ()