Přestože je Minato Sahaši vysoce inteligentní, už dvakrát neudělal zkoušky na vysokou školu a to vše díky tomu, že neunesl tíhu okamžiku. Takže je všemi brán jako naprostý loser. Jednoho dne se potká s Musubi, která čelí útoku. Bere Sahašiho s sebou a zjišťuje, že je jedním z legendárních Ašikabi, který má v genetické výbavě dáno, že se stane pánem jedné ze 108 roztomilých dívek nazývaných Sekirei. A bude se bojovat. (Zíza)

Subjektiv odpad!

Téměř není pod to, když se natočí anime, jehož hlavní a jedinou devízou jsou přiléhavé oblečky na krásných děvách s ňadry tak velkými, že nemít nadpřirozené schopnosti, chodily by hrdinky ohnuté až k zemi. Tyhle slečinky (občas je ale mezi nimi i nějaký hošík) patří k rase Sekirei a jejich úkolem je najít si šamstra a pak mezi sebou bojovat. Šamstr je velmi důležitý, poněvadž schopnosti sekirei převelice násobí. Slečny spolu samozřejmě nebojují proto, že je to baví, ale proto, že si to přeje jakási veletajná organizace. Při těchto bojích ze sebe strhávají oblečky a odhalují přebujelé vnady svých sokyň. Je to zřejmě dobrá bojová taktika, protože protivnice jsou pak nuceny své klenoty zakrývat, s čímž vzhledem k velikosti mají doslova přeplněné ruce práce. To se pak blbě bojuje... Ale abych nezapomněl, hlavním hrdinou je, jak také jinak, nevinný klučina, kterého obhospodařují hned čtyři sekirei... A snad už není třeba dodávat víc, než že jde o děsivě tupou, neoriginální, nevtipnou ecchi harémovku. ()

Allcinna

Zvláštní. Ačkoliv nejsem fanouškem kozatic, a to ani polonahých (jako zde) naproti vcelku negativnímu hodnocení uživatelů se mi tohle líbilo. Příběh hezký, pointa i rychlý spád. I když kdyby to mělo standardních 26 dílů, asi bych hodně změnila názor. ()

seth82

Nie som špecialistom na anime (práve naopak, som v tomto žánri nováčikom), ale tento seriál sa mi celkom páčil. Ak si odmyslím všetky tie veci, ktoré boli kritizované inými užívateľmi, myšlienka za vzťahmi Sekirei a ich "partnermi" bola celkom pekná. Škoda len, že tretia séria je stále v nedohľadne... ()

RoyBatty444

Prehnane naivné až hlúpe a ani sa na tom nedá zabaviť. Postavy sú nesympatické. Príbeh generický. Ecchi samoúčelné. Prerušené po prvej časti a polovici druhej. ()