Alex strávil obdobie dospievania v sirotinci a teraz sa snaží začať nový, plnohodnotný život. Jeho matka z neho v útlom detstve, ešte pred tým, ako sa dostal do domova, vycvičila šikovného vreckára. Nič iné nevie robiť lepšie ako kradnúť. Naopak študentka Sara vyrastala v úplne inom prostredí, v ktorom jej nič nechýbalo. Kvôli rozptýleniu a chuti zakázaného ovocia kradne len tak - pre radosť. Náhodné stretnutie oboch zlodejov je fatálne... (STV)

FilmFan24

Nic není tak jednoduché jak se na první pohled zdá. Tahle věta se k filmu moc hodí. Slušně natočené, slušně zahrané, slušně ozvučené ba i slušný příběh to má...co to ale nemá, jsou emoce. Prostě je to celé jakési chladně odtažité a tam, kde by mělo to vůbec nechytí za srdíčko. Což je dost škoda. A tak si dál budu dávat sakra pozor před kapsáři! ()

carly

nevidela som to od začiatku, ale hovorili tam po španielsky a už to je u mňa aspoň na hviezdičku. mala som také tušenie, že to nedopadne dobre, ale aj tak ma ten koniec rozhádzal. bolo to veľmi vizuálne príťažlivé a to nielen preto, že hlavný hrdina je yummy. tá kamera sa mi na tom asi páčila najviac ()

dopitak

Jestli chcete vidět nehollywoodský příběh dvou krásných mladých lidí, jděte do toho. Jestli chcete vidět jenom dva krásné mladé lidi, jděte do toho. Jestli chcete vidět jenom Mariu (jako já), neprohloupíte ani tentokrát. Parádní stylizace, jednoduchý příběh, jemuž jsem v průběhu sledování stihl napsat stejný konec. Moc působí milostná scéna, takhle se totiž divá a chová zamilovaná slečna kolem 17. Maria se tu z nenápadného kuřátka vyloupne v nádhernou hrdou labuť během asi půl hodiny. A nepotřebuje k tomu umělý čtyřky ani tuny mejkapu. ()

Stanislaus

Zloději je průměrně zpracovaný film, která má nevýrazné herecké obsazení a jednoduchý (ikdyž do jisté míry neokoukaný) příběh. Neříkám, že bych se u filmu nudil, nicméně jde o rychle zapomenutelnou záležitost, která vygraduje bohužel až na samém konci. Zkrátka snímek, ze kterého se dalo vyždímat mnohem více, ale i tak neurazí - lehká dramatická oddychovka pro volný čas. ()

Martin741

Spanielsku kinematografiu nemam teda vobec zmapovanu : co-to som videl od Almodovara, co-to od Jaume Balaguero-a, no a tentokrat som mal moznost zoznamit sa s pracou Marquesa. Film je to priemerny, s celkom slusnym scenarom. Co vsak film potiahlo do priemeru, su nevyrazni herci a filmarska neskusenost samotneho Marquesa. 64 % ()

• Postava Madre (María Ballesteros) v celém filmu nepromluví. (Terva)
  • Natáčení probíhalo ve španělských městech Bilbao a Madrid. (Terva)