Rikugou Tokidoki se rozhodne navštívit historické městečko, které jak doufá, mu pomůže zlepšit jeho studijní výsledky. V tomto městečku však na něj zaútočí démon a jakoby ho vytrhne z jeho přítomnosti. Toki se od tohoto okamžiku stává součástí historického městečka. A začíná si uvědomovat, že mu ani ta budoucnost nechybí. Ba i dokonce se mu klidné prostředí líbí. Tedy až do té doby, co bude jeho život v nebezpečí. (Lulubell)

Quendi

Jako anime to nevypadá špatně. Bohužel je to poměrně dost nepochopitelné. Asi si to budu muset dát ještě jednou, protože se v tom zatím moc neorientuji. Navíc to končí ve chvíli, kdy je nahozena většina zajímavých zápletek. Tak snad doufejme v pokračování. ()

Zíza

Mně se to líbilo. Mám ráda, když se všední člověk dostane do nedpřirozeného světa, do minulosti, do budoucnosti... Líbí se mi, že na věc nahlíží jinak a Tokidoki na věc nahlíží opravdu jinak. Občas mě překvapil :-) Animace příjemná, nezlobila, charaktery zajímavé. Nějaké zdlouhavé vodění za nos nebylo, mohlo být nahlíženo skrze síť... Doufám, že tohle je první série a že bude následovat druhá, kde se teda bude válčit, nebo kde se Toki nějak rozhodne a kde uvidíme, jak je jeho síla opradu velká. Teiten mi trochu připomíná Viki z Já, robot. Čím to je? ()