Fontána pre Zuzanu III

• Slovensko Fontána pre Zuzanu 3 (viac)

Rodinná komédia. Ak nie si moja... A opäť je tu ďalší príbeh nesmrteľnej a stále krásnej Zuzany, ktorá musí precestovať kus sveta, aby pomohla svojmu priateľovi z problémov. Tentokrát až v Afrike, kde už sa chystá svadba jej kamarátovi. Ona tam prichádza spolu s ním ako prípadné alibi, prečo sa žiadna svadba konať nemôže. Lenže všetko sa to akosi komplikuje potom, ako vyjde najavo, že dávno sľúbená nevesta je mimoriadne krásna modelka. No a keď Zuzana spoznáva viac ako sympatického novinára, všetko možno nakoniec bude tak, ako byť malo... (STV)

Majoslav11 odpad!

Veľmi som chcel dať aspoň jednu hviezdu, ale asi ozaj nie je za čo. Veľmi plytký dej, ktorý bez problémov nasekáte do jednej dvadsať minútovej epizódy seriálu, je tak neskonale naivný a hlúpučký, že sa tu dostávame na úroveň jednoduchého rodinného filmu. Miestami sme dokonca v mexickej telenovele, fakt. Logické prestrelenia ani neriešim. To talianske drevo v hlavnej mužskej úlohe snáď nedokáže zahrať ani tú základnú emóciu, aby som mu niečo veril. Jednoznačne najslabší diel celej série a nechajte už prosím tú Zuzanu na pokoji. Odpad. ()

ScreamJay odpad!

Inu zvláštní to kousek, jen co je pravda. Už sem viděl leckterý pokus o film, dokonce i o dobrý film, ale tohle, to sem zřel zcela prvně. S devizou nicotného příběhu takřka o ničem doufat, že krásné prostředí africké vesnice a muziky od Elánů udělá zázrak, to je asi stejné jako stoupnout si při bouřce na vrchol kopce s železnou tyčí a doufat, že do vás nepráskne blesk. Zuzano, Zuzano, copak nevíš, že když se ti dítě zřítí ze skály, neměla by ses furt usmívat jako by se nic nestalo? Průpovídky o kouzelné rostlině lásky, o vztazích mezi mužem a ženou sice v leckterém románu zabírají, ale v rukou filmařů se mění v utopickou hru na city. Neberu jim snahu, neberu jim pokus prorazit. Jenže radím, k prorážení radši panzerfaust než klacík. Dej Bože aby nevznikla i čtyřka, která už by fakt musela stát jen na ultra dobré muzice, kterou by pro ni asi stejnak nikdo nenapsal. Je mi líto....... ()

Triple H odpad!

Dušan, Dušan. Takto veru nie. Jednotka v phode komédia pre mladých, dvojka relatívne snaživý porevolučný pokus o thriller (hoci dnes už film vyznieva dosť smiešne), ale to čo na vás absolvent VŠMU Rapoš rozbalí v treťom dieli- na to vás nepripraví nič. Teda- ak je pre vás dennodennou zábavou hltanie argentínskych telenoviel, ste doma. Kramár dabuje Maigu? Alessandro Coari je kto? Absolútne nechápem ako si Rapoš mohol myslieť, že toto je dobrý nápad. A možno si chcel len urobiť výlet do Afriky a potreboval na to zámienku a peniaze. ()

tatka odpad!

12 rokov mi trvalo, kým som sa odhodlala pozrieť si Fontánu. Myslela som si, že zo špatného vínečka by za 12 rokov mohol byť aspoň dobrý vínny ocot. Nebol, len šťanky. Dušan Rapoš má pravdepodobne nejakú úchylku - v pravidelne sa opakujúcich cykloch ho niečo núti poškodiť čo najväčšie množstvo ľudských mozgov. Vybral si na to film, ten má široký rozptyl a jeho účinky sú trvalé - je toxický ešte aj po 12 rokoch. Hnus. ()

Han22

Třetí Fontána opravdu dopadla na samotné dno a zoufale se mi nelíbila už před těmi 20 lety. Zuzana se stále kamarádi s Vápnem a vydá se s ním do Afriky předstírat jeho ženu, aby se nemusel ženit, což všek v mnohoženské komunitě není problém (vážně je to nenapadlo?). Přestože se ona zamiluje do jiného a on do své nové ženy, všichni mlčí... Ten film je jedno obrovské WTF. Všichni mluví česky včetně afrických domorodců a postav které mluvily slovensky. Filmem se potácí Labuda s výrazem co tu proboha dělám. Ibrahim Maiga hraje "Vápno" ale přitom i sám sebe, tj. úspěšného zpěváka a zpívá své "hity". Odpudivá televizní "africká" výprava, příšerný harlekýnovský scénář a herecké výkony jak z Ulice. A nezachrání to ani muzika, většinu tvoří instrumentálky, sranda písničky, Maigovy popěvky či zapomenutelné songy od Barbary co se hitem nestaly ani omylem. 1* tak jen za i potisící překrásnou Vodu čo ma drží nad vodou... kde se tak úžasná písnička vzala v tak sračkovém filmu je mi záhadou. ()

• Film je venovaný pamiatke Jozefa Urbana, autora titulnej skladby, ktorý tragicky zahynul. (Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)
  • Natáčanie prebiehalo v lokalitách Bratislava, Viktóriine vodopády (a okolie) a Zimbabwe (dedina Tengenenge). (Raccoon.city)
  • Ibrahima Maigu nadaboval Maroš Kramár, ktorý si s ním zahral v druhej časti. (MFJD)