Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

teutates

Ani neviem o čom to vôbec bolo... pomerne šialené, taktiež by som súhlasil s coenovsky "líznuté", avšak 94min nevravím ubehne ako voda, ale o no je to o všetkom a následne hneď o ničom. Daná smotánka potešila, hlášky boli fajn inak paranormal activity na LSD... asi veľké očakávania no a nakoniec žiadna sláva 5-6/10 ()

lesumir

Jen si na ten film vzpomenu, a musím se začít smát. Ne smát v tom smyslu, že soi vzpomenu na různé humorné scénky a vtípky. I když to by taky šlo. ne, směju se tomu, jaká to byla vlastně píčovina. A já ji poměrně hltal. Absurdní džouky v coenovském stylu ala po přečtení spalte, evokující minimálně doktora divnolásku! Jako Clooney je vážně frajer a komediální role mu v poslední době jdou hodně pod ruku. Spacey a jeho americko krásovskej výraz potěší. ()

xxmartinxx

Je to zábavné, je to milé, je to optimistické, ale zároveň neuvěřitelně nedotažené. Rád bych dal čtyři hvězdy, ale prostě nemůžu. Alespoň ale někdo ukázal, že Coeni nemají patent na bizarní filmy - minimálně jejich poslední dílo A Serious Man je tímto hravě překonáno. Kozy mají štěstí na herce a pár nápadů, ale bohužel, celek už nedrží pohromadě. ()

kOCOUR

Takových herců a takového povyku... pro nic. Je to vlažné a je to ve všech směrech poměrně nejisté a "rádoby". Rádoby praštěné, rádoby coenovské, rádoby líznuté Akty X a možná i Apokalypsou... ale ve finále to nedokáže věci uchopit za pačesy s opravdovou vervou a udělat z toho všeho buď velkou srandu nebo prostě pořádný "popichovací" (neřku-li satirický) maraton. Ten jemný podtón tam je, ale zároveň jedno velké tušení, že to mohlo být mnohem životnější, našlapanější, konzistentnější a prostě mnohem chytřejší. Součet jednotlivých (dobře odehraných) scén je fajn, ale na dobrý film to jednoduše nestačí. Možná i proto, že pointa většiny scén se vešla už do traileru a ve filmu tyhle celky víceméně jenom prošumí. Zvěsti o filmu s nejdivnějším humorem roku jsou i tak pravdivé :-) ()

Xmilden

Tentokrát jsem to Clooneymu nezbaštil. Dopředu jsem věděl že se bude jednat o strašnou hloupost. Nečekal jsem ovšem že film bude tolik nevyrovnaný. Začátek filmu super. Ale přecejen postupně se člověk v těch pitominách zamotává. Přitom příběh humorným situacím jen a jen nahrává. Film má své lepší chvilky (Dim Mak) a také své nudné chvilky. Těch nudnějších bohužel bylo podstatně více :( 50% ()

• Postava brigádního generála Deana Hopgooda (Stephen Lang) je založena na generálmajorovi Albertu N. Stubblebineovi III. (c.tucker)
  • Náklady na výrobu byly zhruba 25 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 32,4 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 69,1 mil. (NIRO)