Chris Rock: Kill the Messenger

Marty Callner

Účinkujú:

Chris Rock

ivan_drago

Politická agitka odpuštěna, jedna z nejlepších stand up comedy show, jakou jsem kdy viděl, a nic nepřekoná vtip o Bushovi who don't give a fuck, u toho jsem se fakt pochcal smíchy. Jinak ostatní témata jsou pro Chrise už klasická, rasismus a kundy... Nejvripnější věc zaa posledních pár let, co sem viděl. Bomba. ()

casioa....

"Politika fak"...ale aj tak :) stále skvelý Chris. Ale byť tak "obamistický" byť vážne nemusel. A stavím sa, že v najbližšom vystúpení mu bude musieť natrhnúť prdel, pretože....Obama iba rozprával a rozprával, a nakoniec - "analýza dokázala hovno" !!! a tak dúfam, že sa Chris (a ostatní tiež) zbadá, a strhne mu masku z tváre (veď je to iba ďalší-tentokrát čierny Antikrist v Bielom dome). Ešte že, to tie večné ťahanice men VS. women a pod. zachránili, a najmä to imitovanie Gwen Steffani-to bolo úplne božiee, lebo inak neviem neviem-a tiež by som poslal zastrelil! Fuck off Bildeberg a Trilateral..... ()

erapo

Momentálne je Chris Rock najlepším komediantom na svete. A týmto stand-upom to iba potvrdzuje. Na začiatku to začne pekným príbehom z Afriky (white tourists take picture of me cuz I am black) potom prejde voľbami (72 years, maaan. He was too old 10 years ago!) a dostane sa k svojím obľúbeným témam a to nigga (Somebdy, stop that nigga, maaaan.) a muži verzus ženy (Pussy is like a Visa - accepted everywhere.). ()

neoBlast

Trochu mi vadil ten experimentální sestřih tří show zároveň, protože atmosféra v New Yorku, Londýně i Johannesburgu byla vždy odlišná. Ale jinak Chris Rock podává jeden ze svých nejlepších výkonů a plně si užívá statusu hvězdy. Pokud s tímhle černošským komikem začínáte, není lepší volby než Kill the Messenger HBO speciál. 75 % ()

darwin

Chris Rock zestárnul ještě víc a se svým novým speciálem vycestoval na tour po světě. Rockovy vtípky jsou pořád šťavnaté a skvěle vypointované, Chris se stále nebojí politicky korektních moralistů a používá slovo "nigger" jak se mu zlíbí. Co však kazí nový Chrisův počin je jeho přílišná zaujatost vůči Republikánům a pro-Obamovská rétorika. Chris se trochu svezl na tehdy módní a bezkritické "obamománii" a na Baracka neutrousí křivé slovíčko. Přes politickou zaujatost je Kill the Messenger stále špičkou stand-up comedy a zvláště Rockovy vtípky o mužích a ženách jsou tradičně nejlepší na světě. ()