Past na lásku

• USA Serious Moonlight

Když se Louise dozví, že ji její manžel hodlá opustit kvůli mladší ženě, rozhodne se nevzdat se bez boje! Svého muže drží doma jako zajatce, dokud jí neslíbí, že s ní zůstane navždy. Žádný plán ale nevyjde na 100 %, a tak se i Louisina snaha značně zkomplikuje, když se do domu nečekaně dostane zloděj... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pavlínka9

Začínám být alergická na období dlouhých rovných blonďatých vlasů Meg Ryan :D :D Past na lásku je zajímavým návodem, jak obelstit svého manžela, který chce odjet do Francie se svou milenkou, kterou tam nejspíš požádá o ruku...Nejlepší na celém filmu byl závěrečný pozdrav "Ahoj", při kterém manželovi vše dojde a teprve v tu chvíli by začal zajímavý film :D ()

sigf07

Už jméno Meg Ryanové je určitou zárukou příjemně ztrávených devadesáti minut a když k tomu připočteme Justina Longa a "hrdinku" Kristen Bellovou, nelze mít jiná než přehnaná očekávání. Velká očekávání zpravidla končí zklamání a přesně tak je tomu i v tomto případě, kdy bude divák uspokojen jen do jisté míry. Mezi Meg a jejím filmovým manželem to opravdu jiskří a Kristen svým roztomilým kukučem ještě nikdy nic nezkazila, role naivní milenky je jí (se vším respektem, který k ní chovám) šitá na míru. Bohužel, postava Longova lupiče je zde tak trochu navíc, respektive je špatně napsaná. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se i po jeho příchodu dál pokračovalo v dosavadním komediálním ladění. Ovšem to je jen mé přání. Faktem je, že se z minuty na minutu stává z mile ujeté komedie něco mezi thrillerem a dramatem. Hra na vážnou strunu není nijak zvlášť povedená a já jen děkuji, že odezní tak nenadále, jak se zjevila, přestože napáchala nenapravitelné škody, jež se odrazily v mém hodnocení, které jinak mohlo být daleko vyšší. ()

Orlau32

Tak hloupý film jsem již dlouho neviděla. Dívat se 80 minut na to, jak sedí chlap na hajzlu okurtovaný lepící páskou, aby nemohl zdrhnout a Meg RYAN tam mele jak koza před smrti pořád dokolečka větu "proč mě chceš opustit ?" je opravdu buď pro silné nervy anebo pro osoby zmožené chlastem, kterým je jedno co v televizi hrajou. Já si koupila DVD - hrůza, moje chyba. Milovala jsem Meg Ryan dokud měla krátké vlasy a hrála ve vtipných veselohrách. Ale pokud si pořídila ty dlouhé cáby jen proto, aby vypadala mladě, tak šlapla zatraceně vedle. Vypadala jak divoženka po flámu. Role jí prostě nesedla anebo s tím nemohla nic udělat, protože věděla co je to za slátaninu. ()

ecceHOMMO

Americká filmová demagógia v praxi. Našťastie ako vidieť z hodnotenia, málokto naletel. Nádherné ženské obsadenie - avšak v niečom čo len ťažko identifikovať ako komédia. A výrazne prehrávajúci Long, tiež k tomu príliš neprispieva. A inak tuctový príbeh snažiaci sa o prekvapenie na záver, pričom prekvapenie to nieje pretože divák pochopí celú pointu oveľa skôr, než by bolo milé. A tudíž záverečná bodka vyznieva smiešne ( v negatívnom zmysle). ()

Omnibus

Meg Ryan je kočka. Byla, je a bude, čas nečas. Například zde, coby 48letá milfka, stále sexy a velmi pružná (svázaná předvádí kotouly, zavlnit se do vany a zpět a pod.). Zápletka filmu zajímavá, zpracování krotké, nedotažené a sexuprosté, čili i nudné. Bohužel i nelogické, až retardované. Manželka i milenka svázané pouhou lepící páskou, jen ruce a nohy, takže velmi pohyblivé, např. se spolu divoce perou o jejich samce na klozetu... Přitom na zemi v koupelně spousta střepů z rozbitého zrcadla... a náš (jakkoli jindy zajímavý) milenecký trojúhelník, zde bohužel jen tři tydýti, řeší "neřešitelný" problém: Jak se z toho svázání dostaneme? Ach jo... ()