Past na lásku

• USA Serious Moonlight

Když se Louise dozví, že ji její manžel hodlá opustit kvůli mladší ženě, rozhodne se nevzdat se bez boje! Svého muže drží doma jako zajatce, dokud jí neslíbí, že s ní zůstane navždy. Žádný plán ale nevyjde na 100 %, a tak se i Louisina snaha značně zkomplikuje, když se do domu nečekaně dostane zloděj... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

vlk++

Zase taková komedie to není, taky se to odehrává na jednom místě, nebo spíše v jedné místnosti, je to hra postavená na dialogu a hereckém umění a podle hodnocení to většinu moc nebavilo, ale mně se to prostě líbilo a dávám zasloužené 4*. Meg Ryan to dokázala vzít za správný konec aneb účel světí prostředky ;). Navíc je to pořád kočka :). ()

Pavlínka9

Začínám být alergická na období dlouhých rovných blonďatých vlasů Meg Ryan :D :D Past na lásku je zajímavým návodem, jak obelstit svého manžela, který chce odjet do Francie se svou milenkou, kterou tam nejspíš požádá o ruku...Nejlepší na celém filmu byl závěrečný pozdrav "Ahoj", při kterém manželovi vše dojde a teprve v tu chvíli by začal zajímavý film :D ()

Fruitik

svadobné foto spred 17tich rokov, ktoré vyzerá ako zo včera... Ruky spútané iba okolo zápästia, no svetlo Meg zapaluje s veľkou námahou s hlavou.... rozbité črepiny a oni nevedia ako sa vyslobodiť... s páskou zlepenými rukami si úplne bez problémov odlepím pásku okolo kotníkov... a on je taký hlupák, že neodhalí hneď po všetkých jej slovách, že je to iba narafičené? Až 2 hviezdičky iba kvôli Meg Ryan ()

sigf07

Už jméno Meg Ryanové je určitou zárukou příjemně ztrávených devadesáti minut a když k tomu připočteme Justina Longa a "hrdinku" Kristen Bellovou, nelze mít jiná než přehnaná očekávání. Velká očekávání zpravidla končí zklamání a přesně tak je tomu i v tomto případě, kdy bude divák uspokojen jen do jisté míry. Mezi Meg a jejím filmovým manželem to opravdu jiskří a Kristen svým roztomilým kukučem ještě nikdy nic nezkazila, role naivní milenky je jí (se vším respektem, který k ní chovám) šitá na míru. Bohužel, postava Longova lupiče je zde tak trochu navíc, respektive je špatně napsaná. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se i po jeho příchodu dál pokračovalo v dosavadním komediálním ladění. Ovšem to je jen mé přání. Faktem je, že se z minuty na minutu stává z mile ujeté komedie něco mezi thrillerem a dramatem. Hra na vážnou strunu není nijak zvlášť povedená a já jen děkuji, že odezní tak nenadále, jak se zjevila, přestože napáchala nenapravitelné škody, jež se odrazily v mém hodnocení, které jinak mohlo být daleko vyšší. ()

MickeyStuma

Námět zajímavý, ale v tomto zpracování poněkud podivný. Tohle se hodí na divadelní prkna a ne pro film. Je to bez nápadu, nějakého děje a myšlenky. Prostě manželská krize řešena netradičním způsobem. A že do toho vstoupí zloději jakoby se nechumelilo, už září kýčem jako silný reflektor. Co tímto počinem tvůrci vlastně zamýšleli? ()