Rap'n'News

všetky plagáty

Zkušený rocker a jazykozpytec Ondřej Hejma si hraje s aktuálními událostmi. Na rozdíl od ostatních moderátorů rapuje. Politici, fanatici, magoři a celebrity, si dělaj co chtěj, a co ty? Aha! Názory bez cenzury. (Vojtino)

CheGuevara

Ondřej Hejma se jako textař nezapře, ale nejen šibeniční periodicita zapříčiní, že některé rýmy jsou více méně upocené a lámané přes koleno. Se samotným obsahem je poměrně horší. Aneb kde nic není ani smrt nebere. ()

Ded@M@tes

Trapnost nade vše. Tak se podle mne jeví Ondřej Hejma, ale i tak se dá na to občas i kouknout. Párkrát to stálo zato. / Viděné epizody cca*12.dílů / ( Hodnocení: 3/10 ) ()

Smok odpad!

Dinosaurus českej popovej hudby na seba hodil mikinu s kapucou, šiltovku a začal "vtipne" rýmovať a komentovať dianie v jeho krajine. Doteraz som si aj nepriek jeho účinkovaniu v porote Superstar myslel, že je to celkom inteligentný človek, ovšem momentálne ma prepadajú isté pochybnosti... Nie Ondřeji, nie si "cool". ČekItAut. ()

jonyyy odpad!

Co to je? Někdo mi trvdil, že tenhle čelověk má iq 140 a je v menze. Tak jak ho ukecali dělat ze sebe takovýho debila? Asi je hodně zadluženej. 2% ()

gogos

Občas vtipné glosy Ondřeje Hejmy potvrzují, že se jedná o originálního a vtipného umělce. Nepotvrzuje to jen v TV, ale tak na svých koncertech... ()

Fanucci

DIvím se Ondřeji Hejmovi. Hvězda za zábavnost, protože některé rýmy v kobinaci s šílenými modely, které má Hejma na sobě...to se neubráníte úsměvu. Celkově ale hodně slabé, divím se Hejmovi že do toho šel. Vyloženě se ztrapňuje. ()

lekr

"Mirek, to je teda borec, na všechno má vymyšlenej vzorec. Ukázal, jak se to u nás řeší, jak na parketu trsaj Češi. Byla to malá klubová revolta, ten Topol trsal jako Travolta"....to je asi tak jediná věc která se mi z tohoto hudebně-publicistického pořadu líbila......ale na dvě hvězdičky to stačí... ()

Compadre odpad!

Nevím, co Hejma začal kouřit, ale tohle je fakt příšerný. Tohohle hnusu bych se donedávna nadál tak od Mareše, ale Hejma?? K zblití... ()

swe

Rýmy jsou kurevsky slabé, skoro bych řekl že účelově, navíc celá ta imige Ondřeje Hejmy coby padesátiletého rapera hraničí s trapností. Otázkou je, zdali jenom paroduje, nebo to myslí vážně, nicméně občas zabodne žihadlo do správného - kontroverzního tématu. To se cení. ()

U.Tarare odpad!

Peněz neni nikdy dost, co Hejmo? Pro peníze ze sebe dělat tupce... no, proti gustu žádný dišputát. Ale ode mě to máš za 0% ()

#47

Hejma je borec a texty mu opravdu jdou, o tom žádná...ač tenhle pseudohudební žánr bytostně nesnáším, Hejma si z něj svým způsobem nehorázně utahuje a to se cení :-) ()

Heavyman odpad!

Já rap a hipec(hip-hop) tedy fakt neposlouchám a říkám, že ho nesnáším, ale kdyby to dělal nějakej opravdovej raper a tenhle chudák se držel svýho kopyta tak bych to bral jako dobrej nápad, ale s Hejmou to beru jako duševní pohnutí v šestinedělí!! ()