NinadeL

Love Story 2050 má v sobě všechno, je to originální sci-fi, originální romance a především je to plné vlastní identity, protože takto se na reinkarnaci fakt můžou dívat jen v Indii. Pořád mě okouzluje ten jejich přístup k věci, který je naprosto ideálním průsečíkem mezi klasickým Hollywoodem a dnešními atrakcemi. Takto je možné mít v rámci jednoho filmu hodinovou romanci z městského prostředí v Austrálii a dvě hodinky v budoucnosti v roce 2050 v Mumbai. A drží to pohromadě lépe, než by se západní člověk nadál, protože je to celé prodchnuté symbolismem, nadějí a vírou v osud. Nadto Priyanka je opět oslnivě krásná, ve dvou časovaných liniích hraje dva odlišné a přece identické charaktery a ty moderní červené účesy jí dodávají novou pikantnost. Harman Baweja překvapuje svým hereckým rejstříkem, který zopakoval znovu po boku Priyanky ve What's Your Raashee?, ale dnes už bohužel netočí. Boman Irani je už klasik a já se nemůžu dočkat dalšího dobrodružství, které by se Love Story 2050 alespoň z části vyrovnalo. ()

Andrea1717

Sci fi po Indicky s vierou v znovuzrodenie a v tom, že aj keď v jednom živote sa Bohom vybraná dvojica nestretne má na to ďalších 6 životov. Táto myšlienka rozhodne dáva nádej. ()