Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

(relácia)
  • USA Paris Hilton's My New BFF
všetky plagáty

Chtěli byste vědět, jaké to je být s Paris Hilton? Rádi byste se s ní rádi skamarádili? Pak je tahle show přesně pro Vás! Paris Hilton hledá nejlepšího kamaráda a vybírá si ze šestnácti dívek a dvou chlapců, kteří za ní přiletěli do Beverly Hills. Kandidáti by měli být loajální, vytrvalí, chytří a tolerantní ke slavné hoteliérce. Cestují po celém světě, učí se, paří ve vyhlášených klubech, dostávají VIP vstupenky a berou útokem červené koberce nejprestižnějších kulturních akcí. Ale v každé epizodě se s tímto sladkým životem musí rozloučit jeden ze soutěžících a jen ten poslední bude moci říci "Jsem nejlepší kamarád Paris Hilton". (oficiálny text distribútora)

monikka87 odpad!

Nevychádzam z údivu nad touto úbohosťou... sledovať Paris Hilton's My New BFF viac ako 10 minút v kuse zaváňa masochistickými sklonmi. Táto show je ale aj zrkadlom spoločnosti... bohužiaľ. ()

Mercilonka

Mám ráda zahraniční reality show. Jednou jsem jen přepla na MTV, zrovna když běžela tahle "sranda" a podívala jsem se. Viděla jsem poslední tři díly a musím říct, že holky (a občas kluci), kteří se snaží zalíbit a zavděčit Paris, jsou hrozní ubožáci. Paris mi je líto, když musí tímto stylem každý rok hledat kamaráda. Chvílemi na mě působí jako studený čumák (rozdává dárečky, děcka jí děkují jakoby jim věnovala ledvinu a ona strojeně říká You're welcome... naprosto bez emocí). Takovou kamarádku bych nechtěla ani za trest. ()

DandaPiper

Ty úkoly a sama Paris jsou tak absurdně zábavní, ale ...to je nic proti soutěžícím (potenc. kámoškám), který přijely odněkud z vidlákova, nic nedokázaly, ale myslí si, že jsou středem vesmíru. Parisiina představa o tom, jak se má chovat opravdový kámoš je dosti zvrácená a proto mě to hodně baví. ()

Deleah

Půl hvězdy za scénu s tanečkem Onche a heteráka, který pak následně zjistí, že se žhavě neotíral o Korejskou studentku, ale právě o Onche. A druhou půlku za dozajista upřímné city Paris. ()

Pacas odpad!

Hilton mi vadí, je to mega debilní idiotská rozmazlená čubka a cokoli co ona řekne nebo udělá je slovní nebo tělesný průjem a ona je odpad jako vyšitý. Tyto sračky dokážou skutečně udělat pouze amíci a nechápu jak to mohl někdo pustit do světa. Mám kopřivku jenom když jí někde zahlédnu a praská mi žilka na čele když vidím debilní krávy napodobující tento odpad společnosti. BFF - Bitch, Fuck, Fekal. ()

Eve1ink3 odpad!

Nevkusné,tady je vidět jak Paris je snobská nafoukaná k....a,která si musí hledat svou NNK přes reality show.Nemám slov.Ti,kteří se přihlásili se jen chtějí podle mého zviditelnit.Takže Paris touhle cestou si NNK nenajdeš. ()

qwxyz odpad!

Nenapadlo by mě samotného dívat se po nějakém takovém titulu. Jenže se náhodou stalo a věděl jsem, že z Paris Hilton asi pořádná herečka nikdy nebude a stejně to u takového pořadu nemá ani nějaký velký vliv, ale to, co se v tomto "pořadu" dějě a o co jde, to je prostě šílené. Vyjádřit se to dá pouze tím, že je potřeba se zamyslet, kam až se dá po nějaké stránce klesnout...Hrůza! Tyto pořady nikdy nepochopím. Některé věci je potřeba asi přeci jen zakázat. 3% jen z ponaučení... ()

Bila_pani odpad!

Nechápu, že to ty tupé bárbíny s lakem na nehty místo mozku a obvykle 4% růžoví hoši té Hiltonové pořád ještě žerou. Rozhodně si nemyslím, že je blbá, ale ta povrchnost, vychcanost a namyšlenost z ní přímo čiší. Nevím, kolik bylo řad tohohle pořadu, ale mám dojem, že párkrát už Paris svou vysněnou bíefef našla a posléze zjistila, že to není tak úplně ono. V tom případě ale nerozumím tomu, proč se tam hlásí a vtírají jí pořád další a další lidi, to jsou fakt tak dementní a myslí si, že zrovna jim Paris otevře své srdéčko? Oh my. Je mi trapně jenom když vidím úvodní znělku. A momentálně se hodně snažím, abych ji neviděla. ()