Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

(relácia)
  • USA Paris Hilton's My New BFF
všetky plagáty

Chtěli byste vědět, jaké to je být s Paris Hilton? Rádi byste se s ní rádi skamarádili? Pak je tahle show přesně pro Vás! Paris Hilton hledá nejlepšího kamaráda a vybírá si ze šestnácti dívek a dvou chlapců, kteří za ní přiletěli do Beverly Hills. Kandidáti by měli být loajální, vytrvalí, chytří a tolerantní ke slavné hoteliérce. Cestují po celém světě, učí se, paří ve vyhlášených klubech, dostávají VIP vstupenky a berou útokem červené koberce nejprestižnějších kulturních akcí. Ale v každé epizodě se s tímto sladkým životem musí rozloučit jeden ze soutěžících a jen ten poslední bude moci říci "Jsem nejlepší kamarád Paris Hilton". (oficiálny text distribútora)

Martin_W

STRAŠNÉ ! Nechápu jak se do téhle REALITY SHOW mohl někdo přihlásit.. Paris je rozmazlená k**va , která si kamarádku musí hledat přes reality show. Chudák holka (která vyhraj. ()

AndreyCSFD odpad!

Smutný obraz toho, jak dementní jedinci se vyskytují na téhle planetě. Úplně vidím, jak se na nich Paris baví. Chápu, že někteří se přihlásí do téhle reality show, aby na sebe upozornili a stali se pseudocelebritami, ale ta cena jakou za takovou popularitu platí je příšerná. Pokud se přihlásí někdo, kdo si skutečně myslí, že bude Parisinou nejlepší kamarádkou, tak je to chudáček. Show je navíc mizerně režírovaná a úkoly trapné. Prostě úplně zbytečně vyčerpané peníze, které mohla Paris raději investovat někam jinam. ()

jasanka

Tohle bylo alespoň chvilkami zábavné. Utvrdila jsem si názor, že Paris vůbec není tak blbá tak, jak z ní všechna média dělají. Naopak - je vyčůraná a jen se za každých okolností snaží tuhle image posilovat. Proč? No protože na to lidi letí. ()

gogoroxy

Je mi jasné, že tato do růžové zabalená show neohromila mužskou část diváků, nicméně holky které tomu dali odpad jsou buď to závistivé mrchy, a nebo testosteronem přetékající mužatky. Pochopte, že to není intelektuální pořad, je to náhled do života Ikony nejedné dívky a já se přikláním k nim. Při první i druhé sérii jsem se pobavila i dojala. Paris zase jednou předvedla, že i ze slaboduchého nápadu se s jejím jménem dá udělat velká show. ()

CyriC odpad!

Panečku. Máří Magdaléna světového šoubyznysu nám ukazuje nejtemnější stránky lidské závisti, touhy po úspěchy a povrchnosti. Paris bude ve skutečnosti velmi inteligentní podle mého názoru. ()

fixaman

Paris mě definitivně přesvědčila, že je to inteligentní holka.. Lidi si myslí opak a to je přesně to, co ona chce a potřebuje.. Založila na tom totiž business.. A tohle je toho jen dokladem.. Není to taková sranda jako The Simple Life ale určitě je to zábavné.. S plným počtem jsem nepočítal, ale když tady vidím to množství pozérů (z nichž dobrá polovina na to stejně určitě kouká), tak nemůžu jinak.. Edit: Baví mě to sledovat, protože se bavím na úkor těch hloupoučkých bárbínek, nikoliv proto, že bych bezmezně obdivoval Paris a chtěl být jejím BFF.. ()

..Anya

Opravdu, ale opravdu mi trvalo dobrých 10 minut než jsem skutečně uvěřila tomu, že to co vidím se mi nezdá. Je vážně neuvěřitelné, jak nevkusné věci je dnešní společnost ochotna a schopna konzumovat. A na druhou stranu proč ne. Paris hledá BFF v reality show v ruce třímajíc obrovské kýčovité růžové pštrosí pero, tak proč se večer u televize neodvázat a trochu se nezasmát s popcornem a rajčaty v ruce. Ale pozor: Všeho s mírou, děti! ()

angar

no tak toto bola hlúposť, ale vynikajúco som sa pobavila, hlavne, keď si mali holky (a jeden chlapec) vybrať šaty a Paris im ich potom hodnotila... ale mali by sa naučiť nebrať tieto veci tak vážne, lebo ak náhodou vypadli, tak vyzerali dosť úboho... nie je to dobré na psychiku dievčat, ale inak super zábava :) NESKUTOČNÉ, ja viem! :) ()

biopanic odpad!

Potrebuje toto snáď komentár? Celú polhodinu si hovoríte "wtf?...wtf?" a "prečo to neprepnem?prečo??"...pretože ste tak uchvátení, že niečo také sprosté existuje...ale jedno jej treba uznať, nie je tak hlúpa ako vyzerá. Nechať si predsa zaplatiť za to, že sa vám bude pchať niekto do zadku a hladkať si ego tým, že sa retard ide prizabiť lebo ste si ho nevybrali ako kamaráta na let do Tokia, to nie je zlý nápad... ()

Marfab odpad!

Boha jeho nechápu kdo tenhle stupidní pořad vymyslel a ještě víc nechápu ty kteří do toho bordelu lezou a uboze se předvádějí jen aby si jich všimla naprosto stupidně vypadající, mozkově zaostalá blondýna. Úroveň těchto lidí hodně klesla hluboce pod pravěké lidi ()

dj_kure odpad!

Jako vážně? Proč proboha? Táák trapné až to bolí (a jak!). Když jsem slyšel pozdravy barbie řečí: "Hi Paris" šel jsem zvracet. Hnus, hnusů a opravdu ohromná ztráta času. ()