Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

(relácia)
  • USA Paris Hilton's My New BFF
všetky plagáty

Chtěli byste vědět, jaké to je být s Paris Hilton? Rádi byste se s ní rádi skamarádili? Pak je tahle show přesně pro Vás! Paris Hilton hledá nejlepšího kamaráda a vybírá si ze šestnácti dívek a dvou chlapců, kteří za ní přiletěli do Beverly Hills. Kandidáti by měli být loajální, vytrvalí, chytří a tolerantní ke slavné hoteliérce. Cestují po celém světě, učí se, paří ve vyhlášených klubech, dostávají VIP vstupenky a berou útokem červené koberce nejprestižnějších kulturních akcí. Ale v každé epizodě se s tímto sladkým životem musí rozloučit jeden ze soutěžících a jen ten poslední bude moci říci "Jsem nejlepší kamarád Paris Hilton". (oficiálny text distribútora)

Fanucci odpad!

Totální dno reality show se suverénně nejtupějšími účastníky. A to jsem viděl mraky reality sraček...The Cougar, Momma´s Boys, Crowned atd...Pořad Paris Hilton ovšem kraluje. TTYN bitches;-) ()

Tom Riddle

Obsahuje spoilery. Jak praví Paris, "Game On, Bitches!" Brutálně nevkusná reality show ukazující hloubky povrchnosti. Nejdřív mi přišlo, že banda ucházející se o čerstvě uvolněné místo Parisina BFF jsou jen po slávě bažící zoufalci. Takoví, kteří chtějí použít Paris jen jako páku na cestě ke slávě. Mno, někdo z nich takový doopravdy určitě je. Pak jsou ale tací, kteří Paris vážně berou jako role model, kteří k ní doopravdy vzhlížejí a chtějí ji mít za přítelkyni. Podle mnohých asi těžko říct, co z toho je smutnější, ale protože mně Paris nevadí (ačkoli ten její poslední slint o gayích už snad debilnější být nemohl), pro mě rozhodně to první. Faktem zůstává, že sám koncept v podstatě nedovoluje, aby soutěžící byli pro Paris čímkoli jiným, než jen živými barbínami. Proto potěšilo, když se časem z povinného TTYN (talk to you never, hláška při vylučování soutěžících) změnila na TTYL (talk to you later) nebo dokonce TTYS (talk to you soon), a když jsme se při tom dočkali (spousty) Parisiných nefalšovaných slz. Paris si v soutěži doopravdy hledá kamarády... A to je patetické, ano. Zároveň to ale vypovídá o tom, jak moc je tahle holka osamělá. A to mě jen nutí s ní sympatizovat o to víc. Zřejmě budu pro všechny za šílence, ale nemůžu to hodit do odpadu. Pro mě to má určitou výpovědní hodnotu. A samozřejmě je to pekelně hříšná guilty pleasure... Každopádně jako takové malé PéeSko zmíním finálovou čtyřku a Onche. Onch - lidská blitka, kterou bych nejraději zavřel někam do jeskyně. Kvůli takovým jako je on to mají gayové tak těžké... Shelley - sladká, naivní, nevinná, až nereálná (btw skončíla čtvrtá, a její vyřazení bylo opravdu heartbreaking...). Corrie - s Paris má hodně společného. Je krásná, ambiciózní, a mnohými nenáviděná. Brittany - zábavná, roztomilá holka, matroš pro přátelství. Ovšem ráda by se proslavila jako rock star (její motivy jsou proto zavádějící). Vanessa - věrná, oddaná, posedlá. Vanessa je to, co se označuje hezkým českým slovem "stalker"... Ta holka je evidentně do Paris zamilovaná! Single white female na obzoru. Bylo zábavné celou tu jízdu sledovat, a jsem za to rád. Deset hodin jsem strávil už i míň užitečně než takhle. A určitě ne tak zábavně. ()

LION-MR.T odpad!

Tak,teď jsem se vyzvracel a jdu hodnotit. Paris je největší pitka ve vesmíru,vybírat se takhle kamarádky. Takže za prvé je to ženská. Za druhé kdyby měla aspoň 1% rozumu,nevybírala by si kamarádky tahle. Doufám,že se párkrát takhle vyjebala a z jejich kamarádek se vyklubaly mrchy,lae větší než ona určitě ne,protože to ani nejde. Hilton s rozumem by neznanamenala nic a chtěl bych jí vidět jak chodí do práce a vyžije s minimálním platem. No,ona by se určitě chytla nějakýho boháče. ()

gogos odpad!

MTV stála vždy za houby. Paris Hilton byla vždy děsná kráva. A když se tyto dva "fenomény" spojí, vznikne neuvěřitelně špatná "reality-show" ubohá nejen svým nápadem, svými aktéry a soutěžícími, ale ubohá i svou ubohostí. Neuvěřitelný s h i t! ()

tomeek odpad!

Zoufalá "celebrita", slavná proto, že je slavná, hledá někoho, kdo by byl její nej kámo. A mohli být slavně skvělí, až dokud nedojde ropa. Tak. Ještě blbější osazenstvo, než v Aj múdry schybí :)) 'Dec hat, jór nat.' ()

PeterNet

To je možné jenom v Americe. Tohle mozek evropana nemůže pobrat asi tak, jako nekonečnost vesmíru. Ať vám to přijde jakkoliv absurdní, tak řekněte, nezajímá vás to a nepustíte si tu televizi? A právě proto stanice MTV zařadila "tohle" do svého vysílání. ()

Ravi odpad!

Nechápu proč takovéhle věci vůbec vznikají. Je to pořad o Paris, jinak o ničem, s nikým a pro nikoho. Je sice smutné nemít kamarády, ale shánět je takhle je úchylárna už z podstaty. Uživatel SamShady má sice pravdu, ale jen částečně (jen v tom, co napsal). Hodnotit tuhle stupiditu je věc názoru, ale 5*? To nemyslíte vážně. V záchvatu objektivity bych uznal 2* nejvýše pro fandy a děvčata, jinak nic. Osobně si myslím, že strávit 504 minut koukáním na běžnému smrtelníku tak vzdálený "způsob života" někoho jiného je mrhání životním časem. Viděl jsem polovinu dílů celkem a stačilo to bohatě. 5% = 0/5 ()

MareT. odpad!

Měl jsem tu čest vidět jeden jediný díl a nabyl jsem přesvědčení, že dneska je už možné všechno. Něco tak trapného, nudného, nevkusného, kreténského...já na to prostě jebu, ani psát komentář se mi k tomu nechce, jak to bylo zlé... ()