Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

(relácia)
  • USA Paris Hilton's My New BFF
všetky plagáty

Chtěli byste vědět, jaké to je být s Paris Hilton? Rádi byste se s ní rádi skamarádili? Pak je tahle show přesně pro Vás! Paris Hilton hledá nejlepšího kamaráda a vybírá si ze šestnácti dívek a dvou chlapců, kteří za ní přiletěli do Beverly Hills. Kandidáti by měli být loajální, vytrvalí, chytří a tolerantní ke slavné hoteliérce. Cestují po celém světě, učí se, paří ve vyhlášených klubech, dostávají VIP vstupenky a berou útokem červené koberce nejprestižnějších kulturních akcí. Ale v každé epizodě se s tímto sladkým životem musí rozloučit jeden ze soutěžících a jen ten poslední bude moci říci "Jsem nejlepší kamarád Paris Hilton". (oficiálny text distribútora)

Tom Riddle

Obsahuje spoilery. Jak praví Paris, "Game On, Bitches!" Brutálně nevkusná reality show ukazující hloubky povrchnosti. Nejdřív mi přišlo, že banda ucházející se o čerstvě uvolněné místo Parisina BFF jsou jen po slávě bažící zoufalci. Takoví, kteří chtějí použít Paris jen jako páku na cestě ke slávě. Mno, někdo z nich takový doopravdy určitě je. Pak jsou ale tací, kteří Paris vážně berou jako role model, kteří k ní doopravdy vzhlížejí a chtějí ji mít za přítelkyni. Podle mnohých asi těžko říct, co z toho je smutnější, ale protože mně Paris nevadí (ačkoli ten její poslední slint o gayích už snad debilnější být nemohl), pro mě rozhodně to první. Faktem zůstává, že sám koncept v podstatě nedovoluje, aby soutěžící byli pro Paris čímkoli jiným, než jen živými barbínami. Proto potěšilo, když se časem z povinného TTYN (talk to you never, hláška při vylučování soutěžících) změnila na TTYL (talk to you later) nebo dokonce TTYS (talk to you soon), a když jsme se při tom dočkali (spousty) Parisiných nefalšovaných slz. Paris si v soutěži doopravdy hledá kamarády... A to je patetické, ano. Zároveň to ale vypovídá o tom, jak moc je tahle holka osamělá. A to mě jen nutí s ní sympatizovat o to víc. Zřejmě budu pro všechny za šílence, ale nemůžu to hodit do odpadu. Pro mě to má určitou výpovědní hodnotu. A samozřejmě je to pekelně hříšná guilty pleasure... Každopádně jako takové malé PéeSko zmíním finálovou čtyřku a Onche. Onch - lidská blitka, kterou bych nejraději zavřel někam do jeskyně. Kvůli takovým jako je on to mají gayové tak těžké... Shelley - sladká, naivní, nevinná, až nereálná (btw skončíla čtvrtá, a její vyřazení bylo opravdu heartbreaking...). Corrie - s Paris má hodně společného. Je krásná, ambiciózní, a mnohými nenáviděná. Brittany - zábavná, roztomilá holka, matroš pro přátelství. Ovšem ráda by se proslavila jako rock star (její motivy jsou proto zavádějící). Vanessa - věrná, oddaná, posedlá. Vanessa je to, co se označuje hezkým českým slovem "stalker"... Ta holka je evidentně do Paris zamilovaná! Single white female na obzoru. Bylo zábavné celou tu jízdu sledovat, a jsem za to rád. Deset hodin jsem strávil už i míň užitečně než takhle. A určitě ne tak zábavně. ()

LION-MR.T odpad!

Tak,teď jsem se vyzvracel a jdu hodnotit. Paris je největší pitka ve vesmíru,vybírat se takhle kamarádky. Takže za prvé je to ženská. Za druhé kdyby měla aspoň 1% rozumu,nevybírala by si kamarádky tahle. Doufám,že se párkrát takhle vyjebala a z jejich kamarádek se vyklubaly mrchy,lae větší než ona určitě ne,protože to ani nejde. Hilton s rozumem by neznanamenala nic a chtěl bych jí vidět jak chodí do práce a vyžije s minimálním platem. No,ona by se určitě chytla nějakýho boháče. ()

gogos odpad!

MTV stála vždy za houby. Paris Hilton byla vždy děsná kráva. A když se tyto dva "fenomény" spojí, vznikne neuvěřitelně špatná "reality-show" ubohá nejen svým nápadem, svými aktéry a soutěžícími, ale ubohá i svou ubohostí. Neuvěřitelný s h i t! ()

Fanucci odpad!

Totální dno reality show se suverénně nejtupějšími účastníky. A to jsem viděl mraky reality sraček...The Cougar, Momma´s Boys, Crowned atd...Pořad Paris Hilton ovšem kraluje. TTYN bitches;-) ()

tomeek odpad!

Zoufalá "celebrita", slavná proto, že je slavná, hledá někoho, kdo by byl její nej kámo. A mohli být slavně skvělí, až dokud nedojde ropa. Tak. Ještě blbější osazenstvo, než v Aj múdry schybí :)) 'Dec hat, jór nat.' ()

PeterNet

To je možné jenom v Americe. Tohle mozek evropana nemůže pobrat asi tak, jako nekonečnost vesmíru. Ať vám to přijde jakkoliv absurdní, tak řekněte, nezajímá vás to a nepustíte si tu televizi? A právě proto stanice MTV zařadila "tohle" do svého vysílání. ()

Ravi odpad!

Nechápu proč takovéhle věci vůbec vznikají. Je to pořad o Paris, jinak o ničem, s nikým a pro nikoho. Je sice smutné nemít kamarády, ale shánět je takhle je úchylárna už z podstaty. Uživatel SamShady má sice pravdu, ale jen částečně (jen v tom, co napsal). Hodnotit tuhle stupiditu je věc názoru, ale 5*? To nemyslíte vážně. V záchvatu objektivity bych uznal 2* nejvýše pro fandy a děvčata, jinak nic. Osobně si myslím, že strávit 504 minut koukáním na běžnému smrtelníku tak vzdálený "způsob života" někoho jiného je mrhání životním časem. Viděl jsem polovinu dílů celkem a stačilo to bohatě. 5% = 0/5 ()

MareT. odpad!

Měl jsem tu čest vidět jeden jediný díl a nabyl jsem přesvědčení, že dneska je už možné všechno. Něco tak trapného, nudného, nevkusného, kreténského...já na to prostě jebu, ani psát komentář se mi k tomu nechce, jak to bylo zlé... ()