Knight Rider

• Slovensko Knight Rider: Legenda sa vracia (viac)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (viac)

Za Mikeom Knightom (Justin Bruening), vyslúžilcom z Iraku, príde jeho priateľka z detstva Sarah Graimanová (Deanna Russo), ktorá ho požiada, aby pomohol zachrániť jej otca, geniálneho vynálezcu a stvoriteľa auta KITT, Charlesa Graimana (Bruce Davison). Mike sa spočiatku zdráha, ale napokon sa rozhodne dať sa do služieb Knight Industries. Mikeovi, Sarah a KITTovi pomáhajú agenti FBI Carrie Rivaiová (Sydney Tamiia Poitier) a Alex Torres (Yancey Arias), technickú podporu poskytujú Billy Morgan (Paul Campbell) a Zoe Chaeová (Smith Cho). Napokon sa rozhodnú predstierať Mikeovu smrť. Mike Traceur tak prestane existovať a prichádza Michael Knight... (TV Markíza)

Koška

Snaha pokračovat v legendárním televizním seriálu Knight rider se bohůžel nepovedla. Někdy až moc umělé scénky a celkově nereálný dojem. (co se týče akčních scén po celém světě, kam se Michael Tracer dostane ve svém Mustangu GT500). Jelikož jsem velký fanda Knight ridera je to pro mě velkým zklamáním. ()

BradleyT odpad!

Nesympatičtí herci, nevýrazné příběhy, dementní teenagerovské dialogy, které podle mého patří spíš do Beverly Hills 90210. Navíc sprostá vykrádačka původního seriálu, za což paradoxně můžeme poděkovat, poněvadž to tím pádem zvyšuje hodnocení Knight Riderovi z 82hého. Jen nechápu, že od režírování takové sr.čky neodradil seriál nevíce atraktivní "Knight rider team". FUJ ()

AIMÉE

Kýčovitý americký patos nezná hranic a vyplodil remake už tak křečovitého seriálu s kudrnatým neherecem, který následovně odplul chytat bronz coby nejslavnější plavčík seriálových vod. Stačilo mi pár dílů, na které se ani nedalo plně soustředit jak pateticky vyznívaly a navíc postavy mi byly silně nesympatické. PS. do odpadu nehážu snad jen díky faktu soucítění nevytvořit další řadu. ()

brit84 odpad!

Tak otřesnou ubohost, jako tohle pokračování, si starej Knight Rider asi nezasloužil. Tohle postrádá jakoukoliv myšlenku reálnosti a to mě na tom vadí nejvíc. Protože prostě není možné, aby auta plavaly pod vodou, hlavní hrdina přežíval výbuchy naváděných střel a...(mohl bych pokračovat donekonečna). Jenže peníze se asi dají vytřískat i ze sebevětší sračky. A to tady dokonce vidím, že je to 251. nejoblíbenější seriál. Někdy nestačím zírat, co lidem stačí ke spokjenosti. ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +KITT je zpátky, úvodní znělka, Justin Bruening, akce, triky, spád, zábava -už dlouho jsem u něčeho nelitoval, že to má jen 17 částí a že to stopli, snad ještě něco natočí/// Neuvěřitelné, můj vysněný seriál byl natočen a bez debat naprosto splňuje moje představy o tomto fenomenálním seriálu. Víte ten původní seriál je dnes už vyčpělí a zastaralí. První dvě řady mě bavili, teď koukám na třetí a už je to celkem nuda. Jenže tento je tak naboostovaný, moderní akci nabitý, hezký a zábavný, že nelze neříct: "takhle to má být, tohle jsem chtěl vidět a zažít" Nový Knight Rider totiž kopíruje koncept toho původního. Tedy charismatický hlavní hrdina jako jediný jezdec (člověk) brání svět proti zločinu a bezpráví (bude to dnešním divákům stačit?). Sice mu k tomu pomáhá velmi pohledný, charismatický a zábavný tým, který ho nenechá nikdy ve štychu a zajímavě ho doplňují, ale zásada, že jezdí sám tu zůstává. Chválím to, jak se umí hlavní hrdina dobře prát. Sice se o něj nebudete bát, ale zaručeně budete cítit jeho pěsti a lámání kostí jeho soupeřů. Jinak to co měl původní Michael Knight má i tento. KiTTa a kočky v každém dílu. Fakt tohle zůstalo a pro oko je to opravdu lahodící. KITT je úžasný. Sice se více podobá normálnímu autu. Vzhledové se měnící FORD už nenadělá takového rozruchu jako ten dřívější, rovněž ani tak často neskáče....jenže ty jeho hračičky, vychytávky a funkce jsou tak úžasné, že nebudete stačit zírat. Navíc i hlasově (scénář a dialogy) si nestojí vůbec špatně. Prostě tímto jsem si splnil svůj seriáloví sen. Už jsem ani nedoufal a hlavně jsem ani nečekal, že mi nabídne takovou zábavu. Úplně jsem se tetelil blahem jako malej kluk a řechtal se na celé kolo. Prostě paráda./// Celkem 97%/// ()

• V origináli sa názvy všetkých epizód začínajú slovom "Knight". (m.a.t.o.)