Detektivní agentura S&A, kterou kromě šéfa Šu tvoří ještě jeho mladší bratr, dvě slečny a jeden pes, je dlouholetým klientem najata na vyzvednutí jisté nejmenované zásilky. Jak se však na místě předání ukáže, o zásilku má zájem i další skupina. Ve městě mezitím záhadně mizejí mladé dívky a znovu se objevují ve skleněné podobě. (yenn)

Subjektiv

Zlí záludňáci zase nemají co na práci, tak z nedostatku lepší zábavy experimentují na slečnách, jež z toho pak celé sklovatí. Každý, komu bije v hrudi dobré srdce, je zhnusen! I naši hlavní hrdinové, dvě uječené žáby, drsný detektiv, otylý transvestita i zdravotní S/M sestra. Jejich jinakost nebude jim zábranou ve správném konání... Crystal Blaze nabízí nepodařenou variaci na již tak ne zcela zdařilý seriál Saikano (dokonce je to od stejného režiséra, žádný div). CB sice chybí romantický vztah, ovšem "vynahrazuje" to netradičními protagonisty. Jinak nemá, krom tisíckrát omletého tématu experimentování zlé tajné organizace na lidech a boje dobráků proti ní, co nabídnout. Slabé **. ()