Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

MM11

Film jen a pouze pro příznivce Meg Ryanové. Palec se sice dá zdvihnout za Mathewa Brodericka a zajímavé lokace (kameraman Andrew Dunn to má v ruce), ale začne padat při pomyšlení na slabý scénář, takřka úplně odprostěný od humoru. Film se vyhíbá přílišnému moralizování, jenže ta neoriginálnost prostě převáží. Ortel - Dá se to, pro mě každopádně jen dvě. ()

dr.horrible

Woody Allen kedysi povedal, že keď číta knihu, vždy si najprv prečíta záverečnú stranu, pre prípad, že by náhodou umrel. Ja to mám podobné s filmami. Teda, nie doslova. Len si od mojich srdcových občas niečo ušetrím a vydržím s tým kľudne roky. Čo keby Woody dnes umrel? Už by nikdy nič nenatočil. A Meg, tá láska môjho detstva, už je za zenitom. A ja som si z jej najlepšieho obdobia ušetril tento skvelý film. Posadnutí láskou; Meg navonok drsná, škodoradostná, spriadajúca svoj diabolský plán. Ale stačí jeden neprítomný pohľad tých jej velikých očí, a už som zase tam, zase mám dvanásť, zase je to Meg strapatá, neistá, zamilovaná, stratená v New Yorku, v sebe, zmätená vlastnými citmi... aby nakoniec mohla chvíľu trucovať, a príde happy end. Moja obdoba zlatého veku Hollywoodu. ()

gabin(a)

Dala bych tři a půl, ale za prvé to nejde a zadruhé je film tak roztomilý, že ráda zaokrouhlím nahoru, zvláště za Tcheky Karya v sádře drbajícího se o sloup. Na první zkouknutí mě film okouzlil, pak jsem ho s nadšením shlédla podruhé, potřetí už tak na půl voka a teď ho v TV dávají tak často, že už se ani nedívám vůbec......Obávám se, že takto dopadne i Přes palubu s Goldie Hawn. ()

Sejkorka

Začátek se blížil 3* , postupem času obrat a konec na odpad. Průměr 1*, ani oblíbená Meg to nevytrhne. Asi po 10 minutách jsem si uvědomil, že jsem to už viděl a nic moc, ale dokoukal jsem, což byla chyba. Víc asi nemá cenu hodnotit. Jen to, že přeci jen špičková je scéna, kdy Sam a Maggie dabují Antona a Lindu při přenosu z protějšího bytu. ()

mine.slayer

Absurdnost toho kam až může zajít láska a žárlivost může být i taková že se ve společném boji spojí dva Propadlí lásce a všichni nakonec najdou šťastnou cestu. Vtipný námět a scénář, zrežírované a natočené, odehrané tak že si možná budete dělat i chvílemi poznámky pro případ, že by Vás někdy něco podobného potkalo!!:) ()

• Griffin Dunne v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)