Jamie Bamber (Battlestar Galactica) je hrdinou děsivého pokračování, které začíná tam, kde původní Puls skončil. Mrtví si prostřednictvím mobilních telefonů a wi-fi sítě našli cestu zpět do našeho světa. Každý kdo přežil se v touze uniknout ukrývá v odlehlých oblastech. Když se ztratí malá holčička, její otec a matka musejí projít městem mrtvých, aby objevili hrůznou pravdu. Intenzivní, napínavý a děsivý Puls 2 vás bude strašit od začátku až do šokujícího konce. (oficiálny text distribútora)

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto už bolo strašne slabé béčko. Dejovo nezmyselné, herecký obsadený veľmi zle, a takisto zrážalo ku dnu tento film aj primitívne chovanie hlavných postáv. Vo filme sa nenašli žiadne strašidelné scény, ktoré by diváka vystrašili. Dopozerať sa to dá, ale raz to vidieť stačí. /35%/ ()

Anticque

Naprosto zbytečné pokračování. Kdo si myslí, že po slušně vydařeném remaku Kairo přijde další dobrá vlna duchařské kvality tak bude na omylu. Už to, že Pulse 2 je určen pouze jako Video film jasně značí, že to vzali s úmyslem z toho vytřískat ještě nějaký ten dolar ale snažili se být skromní s rozpočtem, s hercema, kterých je tu opravdu jen pár a o efektech nemluvě. Naprosto debilní scénář jasně ukázal, že pokud se američani nemají kde chytit původní předlohy (většinou z asie) tak jsou upřímne v prdeli. Tím že natočí nudný filmec a do něj vloží 3 duchy, který blikaj jak když Vám dodělává zářivka, tím fakt asi nenadchnou. Prostě zase jen pokračování, které vylezlo z kanálu na povrch. ()

J*A*S*M

Od video sequelu průměrného remaku asijské duchařiny jsem věru moc nečekal, neboť horší přívlastky, než jsem právě použil, si lze u hororu jen stěží představit. Tenhle film se mi tu ani nechce moc rozebírat, protože za to prostě nestojí, už takhle jsem jím zabil 90 minut. Scenárista, stejně tak jako tvůrce speciálních efektů, by zasloužil ránu mezi oči, pro některé z herců by takové řešení pak bylo ještě přespříliš civilizované. Na úplný odpad to není, ale moc nechybělo. ()

Dubro

Joela Soissona úspech(?) hororu "Pulse" (kde vystupoval ako producent ) zrejme pripravil o zbytok zdravého rozumu a pustil sa nielen do scenára, ale i do réžie pokračovania. Nie je jasné, kde na to zobral odvahu a peniaze, ale výsledok nemá cenu ani toho DVD, na ktorom to vyjde. Film je použiteľný len ako príklad, kadiaľ cesta nevedie. Žiada si to ohodnotiť odpadom, ale videl som Joelove foto na Imbd, prišlo mi ho ľúto a tak dávam hviezdu aspoň za scénu na benzínovej pumpe. ()

Luki.V

Film je zajímavý už jen díky tomu že z minimálním rozpočtem byl natočený kompletně před greenscreenem a veškerá pozadí jsou navsrtvené digitální obrazy a fotografie. I příběh (tedy to co z něj zbývá) je zajímavý a nebýt zbytečných odboček jako sex s duchem byl by film stravitelnější. Už tak ale jde o zajímavý experiment s obstojnou atmosférou. Greenscreen jde z většiny scén cítit na sto honů a někdy je to přímo do očí bijící ale k tématu filmu se tenhle přístup zvráceným způsobem hodí. Do šedých procent imho film nepatří ale že by se jednalo by´t o průměrný zázrak to taky ne. Jak jsem napsal, zajímavý experiment ve kterém více věcí spíše nefunguje ale to film nebrání být zábavný. O dvě třídy lepší a zábavnější než Feast 2: Sloppy Seconds. ()

• Natáčelo se v amerických státech Texas a Louisiana. (Terva)