Černá komedie o obyčejné sekretářce Sarah, která zjistí, že mnohem více než skákání kolem nadřízených jí baví jejich likvidování. S tím jak její nadřízení mizí, se ve firmě začíná uplatňovat více a více. Zabíjení a odstraňování nadřízených jí baví, ale je jen otázkou času, než to celé někomu začne připadat podezřelé. (KooNY)

viax

"Podnikavá dívka" zabalená do pastelové, ozdobené černou krajkou. Komentovaná ich forma hezky ubíhá a ač ke konci trošinku zpomaluje, nenudíte se ani chvilku. Nemyslete na to, zda je to možné, nemyslete na to, zda je to pravděpodobné, nechte se pobavit, možná vám v paměti uvízne nějaká hláška a možná převezmete některý z návodů, jak si udržet místo. :-) ()

darkrobyk

,,Sarah Jane, když si před očima vybavíš všechny ty kruté vraždy, ulevuje se ti?",,Ano, otče, hrozně moc.",,Fajn, tak v tom pokračuj...uhmmm...odříkej desetkrát Otčenáš a za měsíc přijď." A já doplním, že nikoliv kruté, nýbrž vtipné! Jasně, jedna loužička krve nejspíš hororové fandy nenadchne. Je nutné zapojit fantazii, abyste viděli tu despotickou krůtu rozmašírovanou na kolejích či jinou rozpláclou ve zvonici, ale budiž. Konec vše vylepšil... Taková malá legrace se spoustou mrtvol. Jen mám pocit, že Angličani by to udělali zábavnější... ()

Dellamorte

Príjemná blondínska komédia , ale len kým skvelá Leslie, nezistí, že má talent aj na likvidovanie svojho okolia. Nejedná sa o žiadnu LETUŠKU, ani naivné rezance s podobnom tématikou, takých je neúrekom. Likvidácia manažmentu,šéfov,kolegov je podaná vtipne a celkovo snímok disponuje dvoma farbami - čiernou, jej tmavším odtieňom a pritom restovaná sympatickým humorom. Vo firmách, to takto funguje - tomu ver. (zatiaľ mimo vrážd samozrejme) Záver príjemne prekvapil. ()

beso74

Keďže nie som rasista, na čiernu komédiu sa stále teším. Ale chyba lávky. V dnešnej dobe veriť niečomu, hoc je to o niečom čiernom a písané čiernym na bielym je do neba volajúca opovážlivosť. Od čiernej komédii požadovať aby bola fakt čierna, je asi tak trúfalé, ako čakať že hovädzie mäso je fakt hovädzie, že do bánk dávam peniaze, aby mi ich zhodnotili a že politici sú tu kvôli blahu národa... Spokojný akurát tak s farebnou kompozíciou - pekné filtre a obstojným koncom, ale taký by sa aj od filmu hlásiacemu sa k tomuto žánru celkom hodil. ()

Čtec

Ke konci Slečna, myslím, trochu ztrácí drajv, což je škoda. Ale začátek je výborný a zvlášť musím ocenit kameru a úvodní titulky. Takové se dnes už nevidí. Připomínají mi ty hravé a vymazlené titulky ze šedesátých a sedmdesátých let, ale ještě apgrejdované o nové grafické možnosti. Takže sečteno a podtrženo: proklatě zasloužené čtyři hvězdy. ()