Stacked

USA, (2005–2008), 6 h 58 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Steven Levitan

Pamela Anderson, Christopher Lloyd, Brian Scolaro, Elon Gold, Marissa Jaret Winokur, John Francis Daley, Paget Brewster, Chase Ryan Jeffery (viac)

NinadeL

5/19 Well, Pamela Anderson v hlavní roli sitcomu z knihkupectví. To jsem musela zažít. A rozhodně to nebolí tolik jako VIP. Je to úplně normální zábavná show, ve stylu Just Shoot Me. Docela se těším na 2. sérii. ()

George Stobbart

Veľmi príjemný sitcom z prostredia malého kníhkupectva s Pamelou Anderson, ktorá tu je naozaj sympatická a vtipná, rovnako ako partička okolo nej. Každú chvíľu to tiež osviežuje nejaká známa tvár a tých 20 minút je akurát čas, na ktorý to nenáročne zabaví a spríjemní mi letné večery. Je trochu škoda, že sa to v TV neuchytilo na dlhšie než tých 19 častí a seriál tak nedostal moc priestoru na to, aby sa výraznejšie rozbehol. ()

• Pamela Anderson hostovala v 5. sérii Třeba mě sežer (od r. 1997), v seriálu od stejných tvůrců jako Stacked. Její hostování mělo úspěch, proto nebyl problém navázat spolupráci samostatným projektem. (NinadeL)