Judith je atraktivní padesátnice, která ani po letech není tak úplně vyrovnaná s tím, že jí manžel opustil kvůli mnohem mladší ženě. Už moc nevěří, že by mohla znovu poznat lásku, vlastně o ni ani nijak zvlášť nestojí. To ale neznamená, že jí neschází sex. K tomu naštěstí nepotřebuje stálého partnera. Raději využívá služeb mladých mužů nabízejících eskort servis. Takhle se seznámila i s šarmantním Patrickem. Patrick se ve skutečnosti jmenuje Marco, je ženatý a tuhle práci dělá proto, aby splácel kadeřnictví své ženy. Ta nemá o ničem ani tušení. Je ale jen otázka času, než všechno praskne. (oficiálny text distribútora)

lioncel

Ta představa ochotně a slastně sexující přespadesátky .. přiznávám, to bylo ještě nedávno i pro mě něco téměř nepatřičného .. jenže, jak tak i já pomalu a nevyhnutelně reznu, tak zjišťuji (samozřejmě pouze z vyprávění, z četby a z filmů), že ono je to někdy skoro normální, neboť jsou prý i ženy zdravé, sebevědomé a nezakomplexované, které život ani v tomto věku ještě zase tak moc nesemlel a hlavně, nevzal jim všechny ty důležité chutě cokoli podniknout (krom buzerování svého čokla/případně manžela a kromě obžerství a lenosti .. což jest asi ten nejrozšířenější způsob žití možná většiny zhrzených žen v našich končinách této věkové kategorie) .. zde je to vše podáno s typickým francouzským ženským šarmem, pro který, jak jsem zde již několikrát přiznal, já mám opravdu velkou slabost .. tohle není zas taková blbost, to je ze života (těch, co na to mají .. nejen peníze) … ()

Anderton

Klientka má veľmi zaujímavú zápletku. Zápletku hodnú psychologickej a sociologickej drámy, čiže už menej drámy komediálnej, čoho sme svedkami. Namiesto väčšieho ponoru do duší postáv sledujeme neustálu konverzáciu, prerastajúcu v hádky. Ale možno sú už Francúzi raz takí. Napriek tomu, že je hlavná postava sympaťák, jeho chovanie ospravedlniteľné nie je. Ak by sa dali takto riešiť problémy, robili by to všetci muži. Ale možno je to v liberálnom Francúzsku normálne a rodiny si takto vedú biznys. Ten hip hop je vážne úplne mimo. ()

Terva

CITÁT - Jenom aby......se pán líbil mě....... Mě se líbí to rozdělené vyprávění o věcech i lidech. Nejdřív jeden pohled a pak z pohledu opačného nebo někoho jíného. Filozofie lásky, rozkoše, sexu a přátelství i penězích - pořadí je individuální. Dobré dialogy, humor a vytříbená ironie. Na tomto pěkném a zajímavém snímku je jen jedna rušivá věc - Hip - hop, používaný v některých scénách jako doprovod - vůbec se do toho nehodí. Film není o generaci, která by ho poslouchala a tak nechápu jak ho tam režisér propašoval. Záběr na fotografii v 84 minutě je nádherný. CITÁT - Já vím. Judit spálíš se.......... Ke konci filmu jsem měl pocit, že budu brečet, ale vlastně jsem řval smíchy. Opravdová láska na téhle planetě existuje !!! Scénář Alain Monne podle románu " L´Homme de Chever " od Erica Holdera. ()