GejmronCZ

Mega krásnej díl, dokonce když představili na konci Camile, tak jsem měl dost "zamlžené oči" řekněme. Moc hezký. Občas si říkám, že někdy v budoucnosti bychom se mohli vrátit o několik tisíc let zpět s mnoha lidmi a tím jakoby nahradit starou technologii tou nejnovější. Tím by se tento pokrok uskutečnil mnohem dříve a Země by byla daleko vyspělejší potom v době kdy by odcházeli. Ovšem to by se uskutečnilo pouze ve vesmíru brány díky slunečním erupcím, ale ne v reálném světě (pokud to tu tak nebude taky fungovat). Tím by dosáhli pokroku na úroveň Antiků o tisíce let dříve a měli by neskutečnou výhodu proti všem ostatním. Navíc by zlikvidovali Goa'uldy hnedka a postavili by se na odpor Oriů už od začátku a měli by smolíčka. Teoreticky by zachránili i Asgardy. Mít technologii a znalosti jako bychom my měli za... pfff....250 let řekněme nebo i víc, tak by oni měli už v době Středověku a prostě by to znamenalo "no shance" pro hajzly, protože by měli Hvězdné lodě a všechno. Sice by se změnila minulost, ale k lepšímu rozhodně. Taky by teda neuškodilo pár Replikátorů na postavení nějakých těch super měst, třeba ve stylu Atlantidy. OOOooooo mít těhle měst celou flotilu...OMG, to by byl orgáč když by šli proti Oriům. Zlikvidování jednou vlnou, prostě bez šance nahned. ()