Bajky naruby: Želva a zajíc

• Česko Želva a zajíc (viac)

Zajíc a želva se opět utkají v rychlostním závodu! A tentokrát bude všechno jinak… Rychlý zajíc je rozhodnut neponechat nic náhodě a zvítězit nad pomalou želvou. Podívejte se, jak dopadne nejbláznivější odveta v napínavém souboji rychlosti a důvtipu. (oficiálny text distribútora)

Tommassi3

"Už není nejmenších pochyb.. Je to lavina !! A bere mladou Želvovou i se Zajícem na jejich životní jízdu, dost možná jejich poslední.." ;) ()

hippyman

roztomilý animovaný příběh o jednom dramatickém závodu, nechybí příjemná hudba, povedený originální dabing a ponaučení na závěr... není to žádná velká pecka, ale prostě milá 75minutovka určená zejména mladším divákům... 60% ()

juta

Děravý příběh, s né příliš zdařilou grafikou na to, z jakého roku to je. Příběhově to je takové zvláštní. Jen nese staré známé poselství, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. ()

kaylin

Už když bylo na začátku řečeno, že se to odehrává patnáct let po vítězství želváka nad zajícem, bylo celkem jasné, jakým směrem se bajka vydá. Prostě další soutěžení s morálním ponaučením. Ale přišlo mi to zábavnější než "Bajky naruby - 3 prasátka a nemluvně", i když to bylo také hodně předvídatelné. ()