Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiálny text distribútora)

PauloZ

Britský humor se nezapře a rozhodně se nedá ignorovat, neboť je velmi osobitý, trefný a velmi spontání, což dokazuje a potvrzuje i tenhle seriál a v něm výtečný Dan Clark coby hlavní hrdina, scénarista a režisér v jednom. Perfektně se mu zadařilo. Po jedné a půl sérii za 4*. Velmi dobrá a neotřelá zábava, skvělé scény a perfektní prostředí starého baráku po babce :). Don je totální lemra, ale nežije se mu špatně a jeho nájemkyně jsou not bed :-)). Navíc to jeho oslovování některých postav žeru, cockface, glum apod. :). Taky pravidelný výčet věcí, co by Don něměl dělat, nebo říkat při určitých situacích, to je solidní prdel. PS: Po druhé a třetí sérii jasně zvednám na plný počet. První série je velice solidní rozjezd, kde se divák chytá na Clarkovu divokou vlnu a buď se chytne nebo ne. Já jsem se chytl na výtečnou. Druhá a třetí série je ještě vtipnější, rozjetější a bláznivější (některé situace jsou fakt velmi crazy a Donovi sexistické písničky na výtečnou), ale zároveň sledujeme jakýsi společenský vývoj Dona. Dlouho jsem se u seriálu takhle nesmál. Pro doladění veškerých vztahů a výtečné zakončení celé téhle britské parády nutnost shlédnout HNTLYL - Christmas special! ()

HellFire

Looser Don žije v domě po své zesnulé babičce se spolubydlící Abby, kterou údajně strašně miluje (prázdná slova) a chce ji neustále dostat do postele a Eddiem, který se nazdařbůh poflakuje po baráku a dělá různé práce, jak byl zvyklý, když byla ještě babička naživu. Miluji britský humor, ale tohle pojetí jde zcela mimo mě. Celé je to vlastně o tom, že je Don flákač a děvkař a dostává se do prekérních situací. Pak nastávají chvíle pro fiktivní scénáře ale „co by Don udělal, kdyby...“. Smůla je, že tady není čemu se smát. Neočekávejte žádné chytré dialogy nebo scénky. ()

Rssa

Další z parádních britských seriálů. Don "Dickhead" je takový vůl až je vlastně sympatický. Není to úplný loser, ale extrémně líný asociální povaleč, který se zamiloval do své nové spolubydlící (krásná "Abby"), ale kvůli jejímu příteli (upjatý "Cockface") ji lásku nevyzná. Místo toho dělá kraviny, ale s dobrým úmyslem. Dan Clark je v této roli naprosto perfektní a zábavný. Po 1.sérii jasných 5 hvězd, cca 95 %. ()

BMAJTZ

Řeknu to asi takhle, kulervoucí. Každý díl je napěchovaný takovou hromadou naprosto nekorektního humoru, že se řežete smíchy téměř celou epizodu. Všechny postavy jsou neuvěřittelně bizardní. Don je od pohledu totální hovado, přesto má svoje morální hranice. Eddie je prosťáček který nemůže žít bez toho aby se o někoho staral. Potom tu máme paní Treacherovou aka Gluma od které se nedozvíte vůbec nic jenom to, že ji umřel manžel a nakonec tu máme nějakou kočku co oživí každou sérii. První série poměrně zajímavým způsobem navazuje do děje a je hodně zábavná, nicméně zatím se mi nejvíce zalíbila druhá série, která je neuvěřitelně bizardní a ujetá. Treti trochu ubírá na tempu přesto si svou kvalitu drží. Rozhodně budu koukat dál a doufám, že si tento seriál udrží svou kvalitu ještě dlouho. Jsem rád, že britské seriály povětšinou sází na kvalitu a né kvantitu. Tak právě jsem dokoukal i Christmas special, který by měl být jakýmsi závěrečným filmem série. Nejsem sice rád, že tuto sérii už ukončili, na druhou stranu jsem rád, že příběh Dona dostal pořádný konec, nehledě na to že tahle hodinová epizoda je naprosto úžasná. Své hodnocení nebudu měnit ani po posledním dílu pořád si myslím, že jde o výbornou zábavu. ()

Naovy

Nevzpomínám si na žádný jiný seriál, u kterého bych měl takové problémy popisovat svým přátelům, co se mi na něm líbí. Normálně přijdu plný nadšení a začnu chrlit jeden důvod za druhým, zde jsem přišel plný nadšení a začal: "Teď se dívám na jeden dobrý seriál..." Vycházení horkého vzduchu. "A o čem je?" Hmm. "No je to o jednom takovém blbcovi, neřeknou mu tam jinak než čurák a nebo kokot." "Aha" "Ale není to tak strašné, jak to zní, je to fakt sranda a nakonec si ho oblíbíš. Je to anglický..." "Jasně, dík za doporučení." Možná to bude i tím, že já sám jsem tomu na začátku moc nevěřil a ještě uprostřed prvního dílu si říkal "U tohodle se mám jako bavit?" Pak jsem překonal všechno snobství v sobě a připustil si, že se dokážu bavit i u něčeho, co vypadá na první pohled tak primitivně. No možná i na druhý, na třetí, čtvrtý, pátý...ale pak už se do toho prostě musíte dostat. A jak tomu dáte šanci a začnete myslet koulema, jste ztraceni!:) ()

• Prvá séria priniesla zmiešané recenzie, pričom na britskej webovej stránke zaoberajúcej sa komédiami, The British Comedy Guide, napísali: "Pilot seriálu bol prinajlepšom priemerný, chýbalo mu zameranie aj súdnosť. Celá sériu sme si ale nakoniec užili, pretože silnejšia premisa Dona žijúceho v dome svojej zosnulej starej mamy a jeho plány získať si Abby a odohnať Karla, ako aj nová postava Eddieho (David Armand vo svojej zatiaľ najlepšej úlohe) priniesli ten rozdiel." (Arsenal83)